CRACOVIA - GARBARNIA 2:2 (1:1)
1-0 Puzigaća (10'), 1-1 Leszczak (22'), 2-1 Matulevičius (35'), 2-2 Kalicki (59').

Piotr Gajewski.

CRACOVIA: I połowa: Kaczmarek - Żytko, Nawotczyński, Kosanović, Puzigaća - Straus, Szeliga, Suart, Budziński, Visnakovs - Grzelak; 
II połowa:
 Cierzniak - Struna, Nawotczyński, Kostrubała, Nykiel - Steblecki, Bartczak, Żołądź, Szałachowski, Dudzic - Matulevičius .

GARBARNIA: Barabasz, Byrski, Chodźko, Haxhijaj, Iwan, Jękot, Kalemba, Kalicki , Kozieł, Kuźma, Leszczak , Mirończuk, Piechówka, Piszczek, Pluta, Praciak, Rado, Sepioł, Marcin Siedlarz, Stokłosa, Zelek, Żylski.

 


"Leszczu" wyrównał w pierwszej połowie...

 

 


...a "Kali" w drugiej.

 

 

27.03.2012 (AB)
Remisem zakończyła się gra kontrolna (2 x 30 minut) Cracovii z Garbarnią, stoczona na stadionie przy ul. Kałuży, zamkniętym tym razem dla publiczności. Szkoda, bo od bardzo dawna oba zespoły nie zmierzyły się ze sobą, a kiedy już do takich pojedynków dochodziło - czy to ligowych czy pucharowych - to zawsze były one zacięte i emocjonujące.
Nie inaczej było także dziś. I choć gospodarze mieli przez większą część spotkania przewagę, to jednak gra toczyła się głównie w środku pola. Na prowadzenie Cracovię wyprowadził Puzigaća, wyrównał Leszczak otrzymawszy podanie od Chodźki.
Trzy minuty wcześniej trwało istne oblężenie bramki Kaczmarka, jednak po strzałach Chodźki i Sepioła interweniował on doskonale, a mocny strzał Stokłosy wylądował na trybunach za bramką gospodarzy.
W 35 minucie Pasy znów objęły prowadzenie. Garbarnia próbowała swoich szans w kontratakach, a wyrównanie padło na kilka chwil przed końcowym gwizdkiem arbitra. Kalicki wykorzystał dobre podanie Rady i ulokował piłkę w siatce.

 

 

Zdjęcia z meczu:
Galerie zdjęć

Serwis wspiera
Zoo ArtPartnerzy medialni
Sportowe TempoKIKS TVMoje Miasto KrakówBrązowo Biali