.

Juniorzy starsi odnieśli drugie zwyciestwo

FILMOWY GOL KACZORA

Garbarnia - Krakus Nowa Huta 4:2 (1:1)
1-0 Kaczor 26, 1-1 Kuziel 43, 2-1 Kokoszka 66, 3-1 Homoncik 70, 4-1 Marut 82, 4-2 Dębski 87.

Łukasz Marek oraz Tomasz Brzostowicz i Robert Kurcius.

Marut, Mucha, Kaczor - Biela.

GARBARNIA: Bruzda (88 Zawartka) - Mucha , Ropek, Dolczak (11 Zegarek), Krajewski (46 Śwituszak),

Kozak (61 Kokoszka ), Kaczor , Barabasz (88 Chmura), Kulanica, Marut , Homoncik (84 Torba).

KRAKUS: Oszczypała - Kossakowski, Biela , Bartosz, Kozicki (72 Doniec), Górski (46 Palonek), Kuziel , Kardas (72 Jurek), Majcher, Stawiarski (46 Dębski), Ciastoń.

Radość juniorów Garbarni po zdobyciu pierwszego gola.

Piotrek Kaczor w nowym sezonie popisuje się snajperskimi umiejętnościami , w Gorlicach zdobył dwa gole,
 dziś jednego.

25.08.2012 (JC)

Po nader interesującym widowisku podopieczni Roberta Włodarza wyraźnie pokonali drużynę trenowaną przez Macieja Trzcionkę. Do pauzy można było mówić o wyrównanym meczu, ale po zmianie stron supremacja juniorów Garbarni nie podlegała dyskusji.

W 12. minucie ładny, acz nieco za wysoki strzał z wolnego oddał Marut. Chwilę później, po dośrodkowaniu tego zawodnika z kornera, piłka odbiła się od poprzeczki. Garbarnia wyszła w końcu na prowadzenie za sprawą kapitalnego uderzenia Kaczora z dalekiej odległości. Pomocnik Brązowych uwolnił się spod opieki i potężnie wypalił z lewej nogi. Po otarciu się o poprzeczkę piłka wpadła do siatki. Filmowy gol!

Krakus, którego gra - mimo porażki - była dobrze poukładana, powinien wyrównać w 37. minucie. Świetnie prezentujący się Majcher już posyłał piłkę do bramki, ale tuż przed linią bramkową włączył się do akcji Ciastoń, który dopełnił formalności. Całkiem niepotrzebnie, bo futbolówka i tak wpadłaby do siatki. A skoro Ciastoń znajdował się na ofsajdzie, gol musiał być anulowany…