GARBARSKI WEEKEND 14-15 PAŹDZIERNIKA 2017

II LIGA: GARBARNIA - ZNICZ Pruszków 0:1 (0:0)

V LIGA: GARBARNIA II - NADWIŚLAN Kraków, niedziela 11:00, Rydlówka 23

MLJS: AP PROFI Zielonki - GARBARNIA, niedziela 15:30, Arena "Solne Miasto", Wieliczka

MLJM: HUTNIK Kraków - GARBARNIA 1:2 (1:2)

==========================================================================

II LIGA

GARBARNIA - ZNICZ Pruszków 0:1 (0:0)

0-1 Maciej Machalski 89 (wolny).

Mateusz Bielawski oraz Sebastian Szczotka i Robert Reguła.

Arbiter techniczny: Daniel Wiejowski (wszyscy Śląski ZPN).

Michał Mistrzyk, Marcin Siedlarz, Dariusz Łukasik - Daniel Dybiec, Marcin Smoliński, Maciej Machalski.

GARBARNIA: Aleksander Kozioł - Michał Mistrzyk , Dariusz Łukasik , Arkadiusz Garzeł, Damian Nieśmiałowski - Michał Kitliński (76 Serhii Krykun), Karol Kostrubała, Łukasz Pietras, Szymon Kiebzak (64 Filip Wójcik) - Patryk Serafin (86 Mateusz Ciesielski), Marcin Siedlarz (81 Wojciech Wojcieszyński).

ZNICZ: Piotr Misztal - Daniel Dybiec , Mateusz Długołęcki, Maciej Machalski , Marcin Smoliński (64 Kamil Włodyka), Patryk Kubicki (64 Mateusz Stryjewski), Rafał Włodarczyk, Konrad Budek, Bartłomiej Faliszewski (90+2 Michał Michalak), Karol Podliński (78 Eryk Sobków) Paweł Tarnowski.

14.10.2017 (AB)

Garbarnia doznała dziś drugiej na własnym stadionie porażki w drugoligowym sezonie. Do wywalczenia choćby punktu w meczu ze Zniczem zabrakło podopiecznym trenera Mirosława Hajdy minuty regulaminowego czasu gry. W 89. minucie zwycięskiego gola dla gości zdobył z rzutu wolnego Maciej Machalski.