BEZBRAMKOWO W PRUSZKOWIE
PO DOBREJ GRZE GARBARNI

 


ZNICZ Pruszków - GARBARNIA 0:0

Sylwester Rasmus
oraz Marcin Sadowski i Łukasz Bania (Toruń).
Iwan (G).
 

ZNICZ: Misztal - Jędrych, Januszewski, Jędrzejczyk, Kucharski, Sztybrych, Machalski (46' Łudziński), Bylak, Rackiewicz (61' Kopciński), Tomas (87' Kraska), Zawodziński (77' Springer).
 

GARBARNIA: Żylski - Stokłosa, Piszczek, Pluta, Byrski, Chodźko (69' Rado), Iwan , Sepioł, Leszczak (90' Kalicki), Marcin Siedlarz (80' Kozieł), Praciak.

 


Garbarnia była bliższa zwycięstwa w Pruszkowie.
Od lewej: Marcin Pluta, Bartłomiej Piszczek i Mariusz Stokłosa.


31.03.2012 (ST)
W cokolwiek ... zimowej scenerii toczyło się dzisiejsze spotkanie w Pruszkowie. Znacznie wyżej usytuowany w tabeli Znicz bezbramkowo zremisował z Garbarnią. Krakowianie pozostawili po sobie korzystne wrażenie, prezentując grę, która podobała się publiczności. 

W rundzie jesiennej padł w Krakowie remis 1-1. Na gola szybko strzelonego przez Chodźkę odpowiedział tuż przed pauzą Wojdyga. „Brązowi” żałowali epilogu tamtego meczu. - Raczej straciliśmy dwa punkty, niż zdobyliśmy jeden - mówili podopieczni Krzysztofa Bukalskiego.

 

Dziś przed pierwszym gwizdkiem uczczono minutą ciszy pamięć zmarłego trenera bramkarzy Znicza, Piotra Dzwonka. Tuż po rozpoczęciu gry groźnie uderzał głową Marcin Siedlarz, ale piłka przeszła obok słupka. W odpowiedzi niecelnie strzelał Sztybrych. 
„Garbarze” stanęli w 14. minucie przed wyborną okazją objęcia prowadzenia, jednak po strzale Marcina Siedlarza piłka trafiła w składanie słupka i poprzeczki. 
Obok bramki uderzał kapitan gospodarzy, Januszewski. Sytuacje podbramkowe powstawały najczęściej po stałych fragmentach gry. Misztal (Znicz) i Żylski (Garbarnia) zachowali czyste konto strat, m. in. po strzałach Machalskiego i Leszczaka.

 

W przerwie została dokonana w składzie gospodarzy jedna zmiana. Miejsce Machalskiego zajął Łudziński i to właśnie on wykazał się największą aktywnością w pierwszym kwadransie. Tuż po wznowieniu meczu Łudziński popisał się efektownym dryblingiem, ale w sytuacji „sam na sam” przegrał pojedynek z Żylskim. Golkiper Garbarni nie dał się również zaskoczyć innemu strzałowi Łudzińskiego. Natomiast nad bramką przeszła piłka po uderzeniu Marcina Siedlarza z wolnego.

 

Jeszcze groźniej było po strzale z półwoleja jednego z graczy krakowskich. W 85. minucie po dośrodkowaniu Leszczaka „główkował” Rado i Misztal wybronił się skuteczną interwencją. 


 

Zdjęcia z meczu na stronie Znicza Pruszków autorstwa Pana Adama Litwiniuka:

 
 Galerie zdjęć

Serwis wspiera
Zoo ArtPartnerzy medialni
Sportowe TempoKIKS TVMoje Miasto KrakówBrązowo Biali