Małopolska Liga Juniorów Starszych

BEZDYSKUSYJNIE LEPSI

 

  

 GARBARNIA - AKADEMIA PIŁKARSKA 2011 Zabierzów 2:0 (2:0)

1-0 Tomasz Kalicki (23), 2-0 Marcin Marut (33).

 

Wojciech Curyło oraz Tomasz Patalita i Marcin Przysiężniak.

Kaczor - Szostak, Majgier, Twaróg.

 

 GARBARNIA: Bruzda - Rojek, Mucha, Kopeć, Krajewski, Kokoszka (87 Barabasz), Kaczor (75 Dolczak), Ropek, Kulanica (65 Kozak), Kalicki (46 Homoncik), Marut (80 Torba).

 

 AP 2011 ZABIERZÓW: Herdzik - Majgier , Szostak , Stygar, Baster, Burda, Wcisło, Matacz, Twaróg (83 Motyka), Winnicki, Góra (46 Gędłek).

 


Marcin Marut w 33 minucie ustalił końcowy rezultat spotkania.

 

10.10. 2012 JC
 Był to zaległy mecz z pierwszej kolejki, pierwotny termin spotkania wyznaczono na 18 sierpnia. Dziś w składzie drużyny z Zabierzowa w ostatniej chwili musiała być dokonana zmiana. Ze względu na brak aktualnej karty zdrowia miejsce wpisanego do protokołu Bulińskiego zajął w wyjściowym zestawieniu Burda.

 

 Poza pierwszym kwadransem, gry niewątpliwie wyrównanej, wyższość młodych Garbarzy nie budziła żadnych wątpliwości. Podopieczni Roberta Włodarza prezentowaliby się dobrze na całej murawie, jeśli wyłączyć z niej obie „16”. Bo gdyby nie kiepska skuteczność, rozmiary zwycięstwa nad AP byłyby zdecydowanie wyższe.

 

 Hasło do zdecydowanych ataków Brązowych rzucił w 16. minucie Krajewski, po którego efektownej centrze Kaczor główkował tuż obok słupka. O wpis na listę postarał się bardzo aktywny Kalicki, który jeszcze przed pierwszym gwizdkiem wiedział, że zagra tylko do przerwy. W 23. minucie Kalicki znalazł się w polu karnym i pokonał Herdzika precyzyjnym strzałem po ziemi. Kalicki miał jeszcze przy stanie 1-0 dwie następne szanse. Najpierw minimalnie przestrzelił, zaś za moment pośpieszył się z uderzeniem w finalnym stadium kontrakcji.

 

 W 33. minucie Kalicki zagrał na lewą flankę do Kulanicy, ten idealnie podał do nadbiegającego Maruta, który z bliska dopełnił formalności. Wkrótce Kalicki wprawdzie popisowo uwolnił się spod opieki, ale oddał niecelny strzał. Natomiast pod przeciwną akcją było szalenie groźnie i niechybnie padłby gol dla gości, gdyby nie brawurowa interwencja Kokoszki na linii bramkowej.

 

Cała relacja:

 

Zdjęcia z meczu (AB)

część  I:

 

część II:

 

==============================

 

 

Strzelcy goli dla Garbarni w bieżących rozgrywkach MLJS:

 

6 - Piotr Kaczor

 

po 3 - Michał Homoncik i Marcin Marut

 

po 1 - Piotr Dolczak, Tomasz Kalicki, Sebastian Kokoszka i Damian Kulanica.

 

 

Tabelę przed sezonem 2012/13 przygotował Mateusz Ciołkosz.

 

 

 
Galerie zdjęć

Serwis wspiera
Zoo ArtPartnerzy medialni
Sportowe TempoMAŁOPOLSKA TV

 

Brązowo Biali

LifeSportScena Kraków