Arbiter techniczny: Paweł Moszak (wszyscy Wielkopolski ZPN).

Nowak (G) - Edwards, Jabkowski (W).

GARBARNIA: Jakub Sypniewski - Adrian Fedoruk, Marcin Pluta, Mateusz Kowalski, Przemysław Senderski - Jakub Górecki (65 Sebastian Kokoszka), Tomasz Metz (66 Marcin Siedlarz), Paweł Nowak , Krzysztof Kalemba, Piotr Kaczor (73 Norbert Piszczek) - Michał Górecki (66 Tomasz Ogar).

WISŁA: Jakub Zolech - Christopher Edwards , Jason Gorskie, Mateusz Gawrysiak, Paweł Jabkowski (89 Konrad Szczotka),  Rafał Wiącek, Tsvetan Filipov (78 Szymon Martuś), Ivan Lytvynuk (69 Dawid Pożak), Mateusz Pielach,
Michał Paluch (68 Arkadiusz Maksymiuk), Konrad Nowak.

Bramkarz Jakub Sypniewski zanotował w spotkaniu z Wisłą kapitalny występ i aż szkoda, że był to mecz przez Garbarnię przegrany.

22.03.2014 Relacja Pana Jerzego Cierpiatki:

Na pięć dotychczasowych konfrontacji Garbarni z Wisłą w II lidze wszystkie mecze wygrała drużyna z Puław. Dziś na Suchych Stawach ta seria została przedłużona. Jako jedyny wpisał się na listę Paluch i tradycji stało się zadość…

Zaczęło się od niecelnej „główki” Gorskiego po kornerze. W 10. minucie śmiało mogło być 1:0 dla Garbarni. Oto Michał Górecki znalazł się w idealnej sytuacji, oko w oko z Zolechem, ale górą był bramkarz Wisły. Goście odpowiedzieli groźną akcją, Sypniewski uprzedził Konrada Nowaka. Z wolnego za wysoko uderzył Wiącek. W 16. minucie puławianie niebezpiecznie skontrowali, niebezpieczeństwo zostało zażegnane blisko linii bramkowej Sypniewskiego. Inaczej było w 31. minucie. Jabkowski zwiódł na lewym skrzydle Fedoruka i dograł w centrum pola karnego, gdzie nadbiegający Paluch posłał piłkę do siatki.

Paweł Nowak postanowił błyskawicznie zrewanżować się, po zaskakującym strzale z dystansu Zolech sparował piłkę na słupek i jeszcze poradził sobie z dobitką bodaj Michała Góreckiego. Nie odniósł bramkowego skutku rzut wolny dla Garbarni. Z kolei, po stałym fragmencie dla gości, desperacko interweniował Sypniewski. Chwilę przed gwizdkiem na przerwę Wisła egzekwowała korner, po nim zza „16” przestrzelił Jabkowski.

Druga połowa rozpoczęła się od popełnienia błędu przez Zolecha po dośrodkowaniu Senderskiego. W 58. minucie niecelnie uderzył z wolnego Gawrysiak. To samo dotyczyło chwilę później pod drugą bramką Kalemby, ale jego kolejna próba była już udana. Z tym, że Zolech sparował piłkę na korner. Golkiper Wisły poradził sobie następnie ze strzałem Kokoszki.

W 71. minucie daleki wybieg Sypniewskiego z bramki przerwał dynamiczną szarżę Konrada Nowaka. Właśnie Nowak wkrótce przymierzył chytrze z wolnego, interwencja Sypniewskiego była bez zarzutu. A jeszcze więcej braw zebrał bramkarz Garbarni za obronę soczystego strzału Wiącka. Piłka szybowała w górny róg bramki, ale parada Sypniewskiego była przedniej klasy.