(bez zarzutu) Łukasz Marek oraz Radosław Wilk i Artur Karasiewicz (KS Małopolski ZPN).

Mateusz Ząbczyk, Jan Kowalik - Marcin Fudali.

Adam Daniec (Wieczysta, 62, rażący faul).

GARBARNIA II: Aleksander Kozioł - Jan Zygmunt, Artur Krzeszowiak, Dariusz Łukasik , Rafał Górecki - Michał Bujas (61 Jan Kowalik ), Adrian Kudelski (46 Kacper Guguła), Krystian Żakowicz, Michał Kitliński (46 Serhii Krykun) - Mateusz Ząbczyk , Amadeusz Bufnal (77 Wojciech Głuchaczka).

WIECZYSTA: Jakub Ryś - Filip Fryc , Jakub Świątek, Kamil Banachowicz, Marcin Fudali (46 Bartłomiej Rybski), Adam Daniec , Kamil Górka, Daniel Suchan , Piotr Świst, Grzegorz Kwiecień (65 Maksymilian Świątek), Tomasz Sroczyński (57 Szymon Witek).

Przy piłce Michał Kitliński. Na jego akcje w meczu z Wieczystą patrzyło się z prawdziwą przyjemnością.

10.09.2017 (AB)

W niedzielę 10 września Garbarnia II pokonała na własnym boisku beniaminka V Ligi, Wieczystą 5:2. Po pierwszej połowie podopieczni trenera Stanisława Śliwy prowadzili już 3:0, a chwila dekoncentracji po przerwie kosztowała ich utratę dwóch goli. Jednak w końcówce meczu Brązowi trafiali do bramki rywali dwukrotnie i to oni mogli schodzić z boiska w doskonałych nastrojach.