ZWYCIĘSKA INAUGURACJA "OKRĘGÓWKI" NA LUDWINOWIE

CENNE ZWYCIĘSTWO BENIAMINKA

 

 

GARBARNIA II - WIECZYSTA Kraków 1:0 (1:0)
 1-0 Piotr Wajda (34').
  Tomasz Musiał oraz Bartłomiej Brzozowski i Kamil Rudkowski (świetnie).

Kuźma - Bartosik, Barczuk.

 

GARBARNIA II: Jękot - Rojek, Haxhijaj, Kopeć, Schacherer - Kuźma , Kalemba,  Zelek (80' Kaim), Mirończuk (28' Homoncik), Wajda (75' J. Barabasz) - Nwachukwu (46' Marut).

 

 WIECZYSTA: Sekuła - Bartosik , Barczuk , Chorąży, Folwarski (70' Heretyk), Fryc, Gorczyca, Kwiatkowski, Petlic, Oleksy, Zachariasz.

 


Piotr Wajda (z lewej) zdobył jedynego gola meczu po akcji Pawła Rojka i asyście Ifeanyi Nwachukwu (nr 10).
 

12.08.2012 (AB)
W inauguracyjnym spotkaniu klasy okręgowej występująca w roli beniaminka rezerwa Garbarni pokonała ekipę Wieczystej w najmniejszym z możliwych rozmiarów. Jedynego gola spotkania zdobył w 34 minucie Piotr Wajda, po kapitalnej akcji Pawła Rojka i asyście "Tony'ego" Nwachukwu.


Młode Lwy miały w tym spotkaniu kilkanaście niezłych sytuacji bramkowych, jednak piłka mijała w niewielkiej odległości bramkę rywali, bądź padała łupem bramkarza i obrońców Wieczystej. W końcówce - jak to często w piłce bywa - niewykorzystane sytuacje mogły się na gospodarzach zemścić, gdyż już w doliczonym czasie gry przeciwnicy dwa razy stworzyli niebezpieczne sytuacje pod bramką Adriana Jękota, ale skończyło się na strachu, a zwycięstwo pozostało przy naprawdę dobrze prezentujących się na boisku Garbarzach.


Warto podkreślić doskonałą pracę sędziowskiej trójki, ale tu akurat trudno się dziwić, skoro zawody prowadził jeden z najlepszych arbitrów w Polsce...

 

Przed meczem kapitan Garbarni II Dariusz Kuźma odebrał z rąk prezesa MZPN Ryszarda Niemca okolicznościowy puchar za awans zespołu do V ligi.

 

Relacja:

 

Zdjęcia z meczu przygotował Mateusz Ciołkosz:

 Galerie zdjęć

Serwis wspiera
Zoo ArtPartnerzy medialni
Sportowe TempoKIKS TVMoje Miasto KrakówScena Kraków