HALOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA JUNIORÓW STARSZYCH

ZABRAKŁO SKUTECZNOŚCI

 

 

GARBARNIA - CRACOVIA 1:5 (0:2)

0-1 Surma 7

0-2 Najduch 19

1-2 Szczurek 21

1-3 Surma 24

1-4 Czarnecki 37

1-5 Surma 42.

 

Jakub Chajdecki.

 

GARBARNIA: Kohlbrenner, Syrek - Łatka, Przybyszewski, Jędrzejczyk, Jaroszyński, Przesławski, Pabiś, Barcik, Szeląg, Susuł, Szczurek , Pasionek, Ciesielski, Głuchaczka, Marczyk, Gaudyn.

 

CRACOVIA: Kobyłka - Czubaj, Czarnecki , Skiba, Studnicki, Mik, Gawle, Najduch , Surma , Król, Wilk, Szymczak.

 

 

09.02.2015 (AB)

Sobotnią porażką z Pasami juniorzy starsi Garbarni zakończyli występy w Halowych Mistrzostwach Krakowa. Wynik mógłby świadczyć o sporej przewadze Cracovii, jednak sam mecz miał zupełnie inny przebieg, o czym mogą się Państwo przekonać czytając relację niezależnego obserwatora spotkania, do której zamieszczamy link poniżej.

Brązowi nie wykorzystali dwóch rzutów karnych (bramkarz Cracovii wybronił strzały Antka Jaroszyńskiego i Michała Susuła, poradził sobie także z dobitkami). Młode Lwy kilkakrotnie trafiały w słupek i poprzeczkę, mieli kilkanaście tzw. stuprocentowych sytuacji, jednak wykorzystali tylko jedną. Natomiast juniorom Cracovii pod względem skuteczności wychodziło niemal wszystko.

 

Relacja i zdjęcia na łamach portalu:

 

 

********************************************************************************************************

 

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI W FUTSALU (U16)

PUDŁO DLA SOBKA

 

 

08.02.2015 (AB)

Brązowy Medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu w kategorii do lat 16 jedzie do Krakowa! Prowadzona przez trenera Stanisława Śliwę drużyna UKS SOBEK Kraków, oparta na juniorach młodszych Garbarni, pokonała w Toruniu w meczu o 3 miejsce SMS Słupsk 4:1!!!

 

Po pierwszym przegranym spotkaniu grupowym z SMS Słupsk 2:4 pokonali BSF Bochnia 4:3 i TAF Toruń 9:1. W dzisiejszym ćwierćfinale pokonali SCHLF Chrzanów 6:2, a w półfinale przegrali z GKS Wikielec 1:7.

 

Królem strzelców turnieju został Adam Jawor - 12 goli. Adam został także wybrany najlepszym zawodnikiem drużyny UKS SOBEK.

 

Drużynę prowadzili trenerzy Stanisław Śliwa i Leszek Mrugalski, a kierownikiem zespołu był Krzysztof Torba.

 

Piotr Koloczek (Zabrze), Damian Dorn, Przemysław Stelmaszyk (obaj Bydgoszcz), Marcin Grubecki (Elbląg), Grzegorz Rudziński (Olsztynek), Tomasz Frąk (Ostrowiec Świętokrzyski).

 

UKS SOBEK Kraków - SMS Słupsk 2:4 (1:1)

1-0 Bartosz Prochownik 4

1-1 Adrian Sirocki 9

1-2 Dawid Kukliński 14

2-2 Adam Jawor 16

2-3 Adrian Mordac 16

2-4 Łukasz Wójcik 18.

 

UKS SOBEK: Bartosz Biesiadecki, Mateusz Kulesza - Bartosz Gubała, Bartosz Prochownik , Adam Jawor , Piotr Apostolski, Łukasz Lipwski, Bartosz Baran, Mikołaj Pyś, Jakub Mróz, Rafał Witaszyk, Łukasz Kowalski, Patryk Paczka, Filip Małczęć.

 

Zapis relacji na żywo na portalu:

 

UKS SOBEK Kraków - BSF Bochnia 4:3 (3:1)

1-0 Adam Jawor 3

2-0 Adam Jawor 7

2-1 Arkadiusz Budzyn 11

 3-1 Mikołaj Pyś 12

4-1 Bartosz Baran 13

4-2 Rafał Moneta 13

4-3 Arkadiusz Budzyn 15

 

UKS SOBEK: Bartosz Biesiadecki, Mateusz Kulesza - Bartosz Gubała, Bartosz Prochownik, Adam Jawor , Piotr Apostolski, Łukasz Lipwski, Bartosz Baran , Mikołaj Pyś , Jakub Mróz, Rafał Witaszyk, Łukasz Kowalski, Patryk Paczka, Filip Małczęć.

 

Zapis relacji na żywo na portalu:

 

 

TAF Toruń - UKS SOBEK Kraków 1:9 (1:6)

0-1 Łukasz Kowalski 1

0-2 Adam Jawor 4

0-3 Bartosz Baran 6

0-4 Bartosz Prochownik 8

0-5 Bartosz Baran 8

1-5 Krystian Kraśniewski 11 (karny)

1-6 Adam Jawor 12

1-7 Adam Jawor 19

1-8 Rafał Witaszyk 20

1-9 Adam Jawor 20.

 

UKS SOBEK: Bartosz Biesiadecki, Mateusz Kulesza - Bartosz Gubała, Bartosz Prochownik ,

 Adam Jawor , Piotr Apostolski, Łukasz Lipwski, Bartosz Baran , Mikołaj Pyś, Jakub Mróz, Rafał Witaszyk , Łukasz Kowalski , Patryk Paczka, Filip Małczęć.

 

Zapis relacji na żywo na portalu:

 

 Ćwierćfinał

UKS SOBEK Kraków - SCHLF Chrzanów 6:2 (0:0)

1-0 Łukasz Kowalski 16

2-0 Mikołaj Pyś 19

3-0 Adam Jawor 19

3-1 Damian Przepiórka 20

4-1 Adam Jawor 22

4-2 Damian Przepiórka 22

5-2 Adam Jawor 24

6-2 Mikołaj Pyś 24.

 

UKS SOBEK: Bartosz Biesiadecki, Mateusz Kulesza - Bartosz Gubała, Bartosz Prochownik,
Adam Jawor , Piotr Apostolski, Łukasz Lipwski, Bartosz Baran, Mikołaj Pyś , Jakub Mróz, Rafał Witaszyk, Łukasz Kowalski , Patryk Paczka, Filip Małczęć.

 

Zapis relacji na żywo na portalu:

 

Półfinał

GKS Wikielec - UKS SOBEK Kraków 7:1 (4:0)

1-0 Rafał Kruczkowski 6

2-0 Radosław Kruczkowski 7

3-0 Rafał Kruczkowski 9

4-0 Filip Przekopowicz 12

5-0 Rafał Kruczkowski 13

6-0 Radosław Kruczkowski 17

7-0 Damian Czarnowski 18

7-1 Adam Jawor 20.

 

UKS SOBEK: Bartosz Biesiadecki, Mateusz Kulesza - Bartosz Gubała, Bartosz Prochownik, Adam Jawor , Piotr Apostolski, Łukasz Lipwski, Bartosz Baran, Mikołaj Pyś, Jakub Mróz, Rafał Witaszyk, Łukasz Kowalski, Patryk Paczka, Filip Małczęć.

 

Zapis relacji na żywo na portalu:

 

Mecz o 3 miejsce

SMS Słupsk - UKS SOBEK Kraków 1:4 (0:2)

0-1 Mikołaj Pyś 4

0-2 Piotr Apostolski 12

0-3 Mikołaj Pyś 16

1-3 Kacper Jendruch 20

1-4 Adam Jawor 21.

UKS SOBEK: Bartosz Biesiadecki, Mateusz Kulesza - Bartosz Gubała, Bartosz Prochownik, Adam Jawor , Piotr Apostolski , Łukasz Lipwski, Bartosz Baran, Mikołaj Pyś , Jakub Mróz, Rafał Witaszyk, Łukasz Kowalski, Patryk Paczka, Filip Małczęć.

 

Zapis relacji na żywo na portalu:

 

Szczegóły turnieju znajdą Państwo

 

>>>tutaj<<<

 

 

Jakub Mróz, Adam Jawor i Łukasz Kowalski z Pucharem dla UKS Sobek.

 

Zdjęcia zawdzięczamy autorce Pani Annie Rysa-Straszewskiej z Łęczycy (dziękujemy):

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Galerie zdjęć





Sponsor II Drużyny





Sponsor najmłodszych piłkarzy






Partnerzy medialni