NIEDZIELA 8 STYCZNIA 2016

HALOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA JUNIORÓW

 

Adam Jawor rozpoczyna mecz, w którym zdobył trzy gole...

 

 08.01.2017 (AB)

Po świąteczno-noworocznej przerwie wznowili rozgrywki juniorzy, w ramach Halowych Mistrzostw Krakowa. Liderujący w tabeli HMKJS juniorzy starsi Garbarni wygrali 7:1 z myślenickim Dalinem, a juniorzy młodi naszego klubu ulegli Hutnikowi 3:5.

 

==================================================================

 

HALOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA JUNIORÓW STARSZYCH

HAT-TRIK JAWORA

 

   

 

GARBARNIA - DALIN Myślenice 7:1 (2:1)

1-0 Adam Jawor 4 (karny)

2-0 Łukasz Kowalski 12

2-1 Daniel Topa I 22

3-1 Adam Jawor 26

4-1 Paweł Kloc 36

5-1 Adam Jawor 43

6-1 Paweł Kloc 47

7-1 Artur Lechowicz 48.

Tomasz Tatarzyński (Małopolski ZPN).

 

GARBARNIA: Mikołaj Wiewióra - Artur Lechowicz , Rafał Witaszyk, Dawid Pachel, Bartosz Prochownik, Patryk Paczka, Adam Jawor , Łukasz Kowalski , Mikołaj Pyś, Paweł Kloc , Marcin Kołton, Daniel Obtułowicz, Mateusz Kowalski, Aleksander Strzeboński.

 

DALIN: Mikołaj Barlik, Jakub Żaba - Kamil Lelito, Michał Romaniak, Daniel Topa II, Kacper Moskal, Oskar Mistarz,
Daniel Topa I , Filip Szlachetka, Jakub Stasiak, Krystian Galas.

 

Zdjęcia Pana Piotra Prochownika:

 

 

==================================================================

 

HALOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA JUNIORÓW MŁODSZYCH

 

  

 

HUTNIK Nowa Huta - GARBARNIA 5:3 (4:1)

Gole dla Garbarni: Marcin Buda, Szymon Mazur i Bartłomiej Mruk.

 

Sylwia Biernat (Małopolski ZPN).

 

==================================================================

 

>>>pełny terminarz, tabela i wyniki juniorów starszych<<<

 

>>>pełny terminarz, tabela i wyniki juniorów młodszych<<<

 

 

TERMIN

JUNIORZY STARSI

JUNIORZY MŁODSI

Sobota 26 listopada

10:00

SMS - Garbarnia 1:2

16:00

Garbarnia - Wisła 0:0

Niedziela 4 grudnia

14:00

Krakus - Garbarnia 2:4

12:00

Cracovia - Garbarnia 3:1

Niedziela 11 grudnia

9:00

Garbarnia - Prokocim 3:1

13:00

Garbarnia - AP '21 0:5

Sobota 17 grudnia

15:00

Garbarnia - Puszcza 5:0

9:00

Garbarnia - Dalin 1:0

Niedziela 8 stycznia

9:00

Garbarnia - Dalin 7:1

14:00

Hutnik - Garbarnia 5:3

Sobota 14 stycznia

13:00

Garbarnia - AS Progres

10:00

Garbarnia - AS Progres

Niedziela 22 stycznia

10:00

Hutnik - Garbarnia

15:00

Garbarnia - SMS

 

Czytaj także:

 

>>>HMKJS: Garbarnia - Puszcza Niepołomice 5:0 (2:0) - zdjęcia, HMKJM: Garbarnia - Dalin Myślenice 1:0 (0:0)<<<

 

>>>HMKJS: Garbarnia - Prokocim 3:1 (zdjęcia), HMKJM: Garbarnia - AP '21 Kraków 0:5<<<

 

>>>HMKJS: Krakus Nowa Huta - Garbarnia 2:4 (1:1) - zdjęcia, HMKJM: Cracovia - Garbarnia 3:1 (1:1)<<<

 

>>>HMKJS: SMS Kraków - GARBARNIA 1:2 (0:1) - zdjęcia, HMKJM: GARBARNIA - TS WISŁA Kraków 0:0<<<

 

 

 

 



Galerie zdjęć





PARTNER KLUBU




Sponsor I Drużyny




Sponsor II Drużyny




partner relacji video




Sponsor najmłodszych piłkarzy




Partnerzy medialni