"BARBÓRKOWY" WEEKEND JUNIORÓW

  DRUGA KOLEJKA HALOWYCH MISTRZOSTW KRAKOWA,

ELIMINACJE MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTW POLSKI W FUTSALU

 

 

 05.12.2016 (AB)

"Barbórkowy" weekend był niesłychanie pracowity dla juniorów Garbarni. W sobotę - tradycyjnie juz pod szyldem UKS Sobek Kraków - brali udział w eliminacjach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu (w kategoriach U-16 i U-18), a w niedzielę rozgrywali spotkania 2 kolejki Halowych Mistrzostw Krakowa Juniorów.

 

==================================================================

 

HALOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA JUNIORÓW STARSZYCH

KRAKUS WZIĘTY Z MARSZU

 

 

    

 

MKS KRAKUS Nowa Huta - GARBARNIA 2:4 (1:1)

1-0 Dawid Zborowski 17

1-1 Piotr Apostolski 18

1-2 Mikołaj Pyś 26

1-3 Piotr Apostolski 28

1-4 Bartosz Baran 45

2-4 Dawid Zborowski 46.

Sławomir Radwański (Małopolski ZPN).

 

KRAKUS: Maciej Witwicki (Wojciech Pol) - Przemysław Luberda, Miłosz Kiczorowski, Jakub Szafraniec, Arkadiusz Sudoł, Daniel Stępak, Jakub Wacławik, Jan Bartoszek, Dawid Zborowski , Adrian Prajsnar, Stanisław Pomykacz, Norbert Uchacz, Michał Kok, Filip Żak.

 

GARBARNIA:  Mikołaj Wiewióra - Artur Lechowicz, Rafał Witaszyk, Dawid Pachel, Grzegorz Kutrzeba, Patryk Paczka, Adam Jawor, Adrian Żmuda, Mikołaj Pyś , Piotr Apostolski , Bartosz Baran , Mateusz Kowalski, Daniel Obtułowicz, Kamil Antkiewicz, Aleksander Strzeboński, Paweł Kloc, Bartosz Prochownik.

 

Zdjęcia Pana Piotra Prochownika:

(kliknij w zdjęcie, aby przejść do albumu)

 

 

==================================================================

 

HALOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA JUNIORÓW MŁODSZYCH

NIE DALI RADY "PASOM"

 

    

 

CRACOVIA - GARBARNIA 3:1 (1:1)

 1-0 Jakub Juszczak 21

1-1 Jakub Żak 24

2-1 Adam Malisz 35

3-1 Remigiusz Biernat 37 (wolny).

 

Tomasz Tatarzyński (Małopolski ZPN).

 

 GARBARNIA: Mateusz Kozak - Karol Biale, Jakub Laszczyk, Kacper Guguła, Oskar Baranik, Marcin Buda, Jakub Jastrzębski, Tomasz Misiorek, Kamil Ignyś, Bartłomiej Mruk, Patryk Skóbel, Jakub Żak , Mateusz Piotrowski, Jakub Piekarz, Jakub Burkowicz, Jakub Pulchny, Jakub Ostroga.

 

>>>pełny terminarz, tabela i wyniki juniorów starszych<<<

 

>>>pełny terminarz, tabela i wyniki juniorów młodszych<<<

 

 

TERMIN

JUNIORZY STARSI

JUNIORZY MŁODSI

Sobota 26 listopada

10:00

SMS - Garbarnia 1:2

16:00

Garbarnia - Wisła 0:0

Niedziela 4 grudnia

14:00

Krakus - Garbarnia 2:4

12:00

Cracovia - Garbarnia 3:1

Niedziela 11 grudnia

9:00

Garbarnia - Prokocim

13:00

Garbarnia - AP '21

Sobota 17 grudnia

15:00

Garbarnia - Puszcza

9:00

Garbarnia - Dalin

Niedziela 8 stycznia

9:00

Garbarnia - Dalin

14:00

Hutnik - Garbarnia

Sobota 14 stycznia

13:00

Garbarnia - AS Progres

10:00

Garbarnia - AS Progres

Niedziela 22 stycznia

10:00

Hutnik - Garbarnia

15:00

Garbarnia - SMS

 

Czytaj także:

 

>>>HMKJS: SMS Kraków - GARBARNIA 1:2 (0:1) - zdjęcia, HMKJM: GARBARNIA - TS WISŁA Kraków 0:0<<<

 

==================================================================

 

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI W FUTSALU (U-18)

PIERWSZY TURNIEJ DLA SOBKA

 

UKS SOBEK Kraków - SCHLF Chrzanów 2:1 (1:1)

1-0 Adrian Żmuda 3 (głową)

1-1 Jakub Żegleń 5

2-1 Piotr Apostolski 20.

 

ELMAR Jędrzejów - SCHLF Chrzanów 6:4 (4:0)

 

UKS SOBEK Kraków - ELMAR Jędrzejów 6:3 (2:2)

1-0 Adam Jawor 3

2-0 Mikołaj Pyś 5

2-1 Michał Koczanowski 5

2-2 Kamil Bednarek 11

2-3 Karol Dzwonek 13

3-3 Mikołaj Pyś 17

4-3 Adam Jawor 19

5-3 Adam Jawor 22

6-3 Mikołaj Pyś 22.

 

(bardzo dobrze) Łukasz Chowaniec, Wojciech Curyło, Łukasz Szymczyk (Małopolski ZPN).

 

UKS SOBEK: Mikołaj Wiewióra - Mikołaj Pyś , Rafał Witaszyk, Adam Jawor , Adrian Żmuda , Aleksander Strzeboński, Grzegorz Kutrzeba, Piotr Apostolski , Bartosz Prochownik, Patryk Paczka, Patryk Szostak, Paweł Kloc, Mateusz Kulesza.

 

Tabela I turnieju:

 

lokata

drużyna

punkty

bramki

zw - rem - por

1

UKS SOBEK Kraków

6

8-4

2-0-0

2

ELMAR Jędrzejów

3

9-10

1-0-1

3

SCHL Chrzanów

0

5-8

0-0-2

 

Zdjęcia z turnieju w późniejszym terminie.

 

==================================================================

 

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI W FUTSALU (U-16)

ZWYCIĘSTWO I REMIS W DRUGIM TURNIEJU

 

UKS SOBEK Kraków - SCHLF Chrzanów 2:2 (1:1)

0-1 Damian Przepiórka 1

1-1 Jakub Burkowicz 19

2-1 Marcin Buda 23

2-2 Marek Starzycki 24.

 

SCHLF Chrzanów - PROMIEŃ Mikluszowice 4:1

 

UKS SOBEK Kraków - PROMIEŃ Mikluszowice 6:2 (3:1)

1-0 Marcin Buda 1

1-1 Oskar Słaby 2

2-1 Kacper Klimczyk 10

3-1 Kacper Guguła 12

4-1 Mateusz Piotrowski 13

5-1 Mateusz Piotrowski 16

5-2 Kamil Ogorzały 24

6-2 Jakub Burkowicz 24.

 

(bardzo dobrze) Łukasz Chowaniec, Wojciech Curyło, Łukasz Szymczyk (Małopolski ZPN).

 

UKS SOBEK: Jakub Ostroga - Kacper Guguła , Bartłomiej Mruk, Marcin Buda , Kacper Klimczyk , Kamil Ignyś, Oskar Baranik, Mateusz Piotrowski , Jakub Burkowicz , Karol Biale, Jakub Kicek, Patryk Skóbel, Szymon Piotrowicz, Mateusz Kozak.

 

Tabela II turnieju:

 

lokata

drużyna

punkty

bramki

zw - rem - por

1

UKS SOBEK Kraków

4

8-4

1-1-0

2

SCHL Chrzanów

4

6-3

1-1-0

3

PROMIEŃ Mikluszowice

0

3-10

0-0-2

 

==================================================================

 

 

 



Galerie zdjęć





PARTNER KLUBU




Sponsor I Drużyny




Sponsor II Drużyny




partner relacji video




Sponsor najmłodszych piłkarzy




Partnerzy medialni