HALOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA JUNIORÓW

  UDANE PREMIERY BRĄZOWYCH POD PODGÓRSKIM BALONEM

 

 

 26.11.2016 (AB)

W sobotę 26 listopada br. wystartowały Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów, zarówno starszych, jak i młodszych. Po kilku latach rozgrywania spotkań pod balonem Cracovii przy ul. Wielickiej, w tym roku Małopolski Związek Piłki Nożnej postanowił wyznaczyć na arenę tych rozgrywek nowo powstały balon ośrodka Fame Sport przy ul. Dekerta (obok boiska KS Podgórze).

 

Nowy podgórski obiekt, który jedynie panującą w środku temperaturą - co ma się zmienić od najbliższego tygodnia - nie sprostał wymogom turnieju sporej przecież rangi, był świadkiem udanych premierowych spotkań Brązowych.

 

Juniorzy starsi pod wodzą trenera Roberta Włodarza pokonali krakowski SMS 2:1, a młodsi bezbramkowo zremisowali z faworyzowaną Wisłą Kraków. Ba, podopieczni trenera Stanisława Śliwy byli bliżsi zwycięstwa niż rywale, w 33. minucie Mateusz Piotrowski trafił w słupek.

 

==================================================================

 

HALOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA JUNIORÓW STARSZYCH

ZASŁUŻONE ZWYCIĘSTWO MIMO NERWOWEJ KOŃCÓWKI

 

   

 

MKS SMS Kraków - GARBARNIA 1:2 (0:1)

 0-1 Łukasz Kowalski 17

0-2 Adam Jawor 28

1-2 Maciej Tarasek 36.

 

(dobrze) Radosław Wilk (Małopolski ZPN).

 

SMS: Hubert Opyrchał (15 Bartosz Matwiejków) - Maciej Tarasek , Dawid Górski, Mikołaj Czwartosz, Piotr Putek, Hubert Wójcik, Hubert Matys, Bartłomiej Susło, Adrian Noworyta.

 

GARBARNIA: Mikołaj Wiewióra - Łukasz Kowalski , Rafał Witaszyk, Dawid Pachel, Grzegorz Kutrzeba, Patryk Paczka, Adam Jawor , Marcin Kołton, Mikołaj Pyś, Piotr Apostolski, Bartosz Baran, Mateusz Kowalski, Daniel Obtułowcz, Kamil Antkiewicz, Aleksander Strzeboński, Adrian Żmuda, Paweł Kloc, Artur Lechowicz.

 

Zdjęcia Pana Piotra Prochownika z meczu poniżej.

 

==================================================================

 

HALOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA JUNIORÓW MŁODSZYCH

REMIS ZE WSKAZANIEM NA MŁODE LWY

 

   

 

GARBARNIA - TS WISŁA Kraków 0:0

 

Sylwia Biernat (Małopolski ZPN).

 

GARBARNIA: Jakub Ostroga (26 Mateusz Kozak) - Karol Biale, Jakub Laszczyk, Kacper Guguła, Oskar Baranik, Szymon Piotrowicz, Marcin Buda, Jakub Jastrzębski, Tomasz Misiorek, Kamil Ignyś, Bartłomiej Mruk, Patryk Skóbel, Jakub Żak, Mateusz Piotrowski, Jakub Piekarz, Kacper Klimczyk, Jakub Burkowicz.

 

WISŁA: Szymon Tokarz - Franciszek Wróblewski, Michał Zając, Dawid Pasternak, Jakub Kościelniak, Kacper Romańczuk, Grzegorz Stasik, Kamil Radłowski, Piotr Buczek, Dawid Kałuża, Wojciech Ruśniak, Konstanty Karagiannakos.

 

==================================================================

 

>>>pełny terminarz, tabela i wyniki juniorów starszych<<<

 

>>>pełny terminarz, tabela i wyniki juniorów młodszych<<<

 

 

TERMIN

JUNIORZY STARSI

JUNIORZY MŁODSI

Sobota 26 listopada

10:00

SMS - Garbarnia 1:2

16:00

Garbarnia - Wisła 0:0

Niedziela 4 grudnia

14:00

Krakus - Garbarnia

12:00

Cracovia - Garbarnia

Niedziela 11 grudnia

9:00

Garbarnia - Prokocim

13:00

Garbarnia - AP '21

Sobota 17 grudnia

15:00

Garbarnia - Puszcza

9:00

Garbarnia - Dalin

Niedziela 8 stycznia

9:00

Garbarnia - Dalin

14:00

Hutnik - Garbarnia

Sobota 14 stycznia

13:00

Garbarnia - AS Progres

10:00

Garbarnia - AS Progres

Niedziela 22 stycznia

10:00

Hutnik - Garbarnia

15:00

Garbarnia - SMS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cały album:

 

 

 

 

 

 



Galerie zdjęć





PARTNER KLUBU




Sponsor I Drużyny




Sponsor II Drużyny




partner relacji video




Sponsor najmłodszych piłkarzy




Partnerzy medialni