WEEKEND 17-18 STYCZNIA 2015

HALOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA JUNIORÓW

 

16.01.2015 (AB)

Pierwszy sparing pierwszej drużyny Garbarni odbędzie się już w następną sobotę, 24 stycznia o godzinie 12:00 Brązowi podejmą na Rydlówce drugoligową Limanovię.  A póki co, zapraszamy na halowe występy juniorów, którzy w balonie Cracovii przy ul. Wielickiej ozegrają kolejne spotkania w ramach Mistrzostw Krakowa. W sobotę o 12:00 juniorzy młodsi Garbarni zmierzą się z Akademią Piłkarską '21 Kraków, a w niedzielę juniorzy starsi o 10:00 zagrają z Borkiem.
Wstęp na zawody jest bezpłatny.

 

HALOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA JUNIORÓW MŁODSZYCH

 

 

GARBARNIA - AP '21 Kraków 2:3 (1:1)

1-0 Kamil Burda 10

1-1 ??? 13

1-2 ??? 41

1-3 ??? 45

2-3 Adam Jawor 46.

 

Jakub Pieprzyk.

 

GARBARNIA: Amadeusz Baran - Bartosz Gubała, Jakub Mróz, Łukasz Kowalski, Adam Jawor , Bartosz Prochownik, Mikołaj Pyś, Kamil Dziedzic, Kamil Burda , Sebastian Sarga, Piotr Apostolski, Jan Jędrzejowski, Dawid Pachel, Łukasz Lipowski, Bartosz Baran, Filip Małczęć.

 

HALOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA JUNIORÓW STARSZYCH

 

 

GARBARNIA - BOREK Kraków 2:2 (0:1)

0-1 Maciej Wcisło 12 (wolny)

1-1 Michał Susuł 29

1-2 Maciej Wcisło 42 (głową)

2-2 Michał Susuł 44.

 

Sławomir Steczko.

 

GARBARNIA: Mikołaj Kohlbrenner - Robert Łatka, Jan Przybyszewski, Michał Kozik, Michał Susuł , Marcin Szczurek, Mateusz Przesławski, Dominik Gaudyn, Damian Pabiś, Patryk Szeląg, Paweł Pasionek, Paweł Marczyk, Mateusz Ciesielski, Szymon Palczewski, Wojciech Głuchaczka.

 

 

Poniżej znajdą państwo informacje o dotychczasowych występach juniorów Garbarni w rozgrywkach halowych.

 

********************************************************************


WEEKEND 10-11 STYCZNIA 2015

HALOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA JUNIORÓW

 

11.01.2015 (AB)

W weekend pierwsze spotkania w nowym, 2015 roku rozegrali juniorzy Garbarni. Starsi w sobotę zremisowali z myślenickim Dalinem, a młodsi w niedzielę doznali porażki z Hutnikiem. Mecze zostały rozegrane w ramach Halowych Mistrzostw Krakowa Juniorów w balonie Cracovii przy ul. Wielickiej.

 

 

HALOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA JUNIORÓW STARSZYCH

MIMO ZDECYDOWANEJ PRZEWAGI REMIS

URATOWANY W OSTATNIEJ MINUCIE...

 

 

GARBARNIA - DALIN Myślenice 3:3 (0:2)
0-1 Wróbel 17

0-2 Cienkosz 23 (głową)

0-3 Kołodziejczyk 31

1-3 Marczyk 34

2-3 Łatka 46

3-3 Jaroszyński 50 (karny).

 

Bartłomiej Zaręba.

 

GARBARNIA: Kohlbrenner (26 Syrek) - Łatka , Przybyszewski, Jaroszyński , Susuł, Szczurek, Przesławski, Pabiś, Szeląg, Piekarczyk, Barcik, Kozik, Marczyk , Pasionek, Ciesielski, Gaudyn.

 

 

HALOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA JUNIORÓW MŁODSZYCH

 

 

GARBARNIA - HUTNIK Kraków 1:2 (0:1)

0-1 Kędziora 23

1-1 Mróz 45

1-2 Nęciński 46.

 

Bronisław Mazur.

 

GARBARNIA: Biesiadecki - Apostolski, Burda, Dziedzic, Jawor, Kowalski, Mróz , Ochwat, Prochownik, Jędrzejowski,

B. Baran, Lipowski, Paczka, Małczęć, Witaszyk, Smolski.

 

Zdjęcia Pana Piotra Prochownika:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

******************************************************************************************

Czytaj także:

 

HALOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA JUNIORÓW STARSZYCH

SPORO EMOCJI, UDANA POGOŃ GARBARZY

 

 

PUSZCZA Niepołomice - GARBARNIA 5:5 (2:2)

1-0 Wojciech Przybył 4

1-1 Dominik Gaudyn 10

1-2 Michał Susuł 12

2-2 Adrian Szymski 14

3-2 Wojciech Przybył 26

4-2 Wojciech Przybył 28 (wolny)

5-2 Dawid Szewczyk 33

5-3 Paweł Pasionek 38

5-4 Mateusz Piekarczyk 45

5-5 Robert Łatka 48.

 

Sławomir Steczko (KS Kraków).

 

GARBARNIA: Mikołaj Kohlbrenner - Robert Łatka , Adam Tomaszewski, Antoni Jaroszyński, Mateusz Piekarczyk , Michał Susuł - Paweł Pasionek , Jan Przybyszewski, Damian Pabiś, Wojciech Głuchaczka, Mateusz Ciesielski - Mateusz Przesławski, Michał Budek, Paweł Marczyk, Patryk Szeląg, Dominik Gaudyn , Adam Barcik.

Trener Robert Włodarz.

 

14.12.2014 (AB)

 Mecz trzeciej kolejki Halowych Mistrzostw Krakowa Juniorów pomiędzy Garbarnią a Puszczą dostarczył obserwatorom sporo emocji, zwłaszcza w końcowych fragmentach.

 

Wynik otworzył Wojciech Przybył, a Młode Lwy szybko odpowiedziały trafieniami Dominika Gaudyna i Michała Susuła. Adrian Szymski zdobył gola dla Puszczy i do przerwy mieliśmy remis 2:2.

 

Po przerwie Żubry zdobyły trzy gole (dwa Przybył i jednego Dawid Szewczyk), a w 35. minucie Adam Tomaszewski nie wykorzystał rzutu karnego (piłkę po jego strzale obronił bramkarz Puszczy).

 

Wydawało się w tym momencie, że sprawa wyniku jest już przesądzona. Tymczasem Młode Lwy nie zrażone takim obrotem sprawy, a może właśnie podrażnione rozwojem sytuacji, zabrały się do roboty i za sprawą Pawła Pasionka, Mateusza Piekarczyka i Roberta Łatki doprowadziły do wyrównania.

 

Naszym juniorom należą się słowa uznania za doprowadzenie do remisu, pomimo bardzo niekorzystnego wyniku w meczu z niewygodnym dla siebie rywalem.

 

Tabela, terminarz i wyniki Halowych Mistrzostw Krakowa Juniorów:

 

 

 

********************************************************************

 

WEEKEND 6-7 GRUDNIA 2014

UDANE WYSTĘPY JUNIORÓW W HALOWYCH MISTRZOSTWACH KRAKOWA.

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI W FUTSALU (U-16) - AWANS UKS SOBEK DO FINAŁÓW W TORUNIU.

 

07.12.2014 (AB)

W sobotę pod balonem Cracovii na ul. Wielickiej można było zobaczyć w akcji oba zespoły juniorów Garbarni. Starsi pokonali SMS Kraków 3:2, a młodsi wygrali dwa spotkania: 5:3 z Dalinem Myślenice i 9:6 z Prądniczanką.

Zespół juniorów młodszych, na którym oparta jest drużyna UKS Sobek Kraków, w niedzielę wystąpił w trzecim turnieju eliminacyjnym MMP w Futsalu w Chrzanowie i zapewnił sobie awans do rozgrywek finałowych w Toruniu.

 

HALOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA JUNIORÓW STARSZYCH

ZWYCIĘSTWO MŁODYCH LWÓW

 

 

 

GARBARNIA - SMS Kraków 3:2 (2:0)

1-0 Mateusz Piekarczyk 5 (głową)

2-0 Mateusz Ciesielski 18

2-1 ??? 27

3-1 Michał Matyasik 34

3-2 ??? 35.

 

Radosław Wilk (KS Kraków).

 

GARBARNIA: Piotr Syrek (26 Mikołaj Kohlbrenner) - Mateusz Piekarczyk , Marcin Szczurek, Adam Tomaszewski, Robert Łatka, Michał Matyasik - Mateusz Ciesielski , Damian Pabiś, Paweł Pasionek, Wojciech Głuchaczka, Adam Barcik - Paweł Marczyk, Dominik Gaudyn, Mateusz Przesławski, Jan Przybyszewski, Michał Budek.

 

HALOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA JUNIORÓW MŁODSZYCH

PODWÓJNA ZDOBYCZ

 

 

 

GARBARNIA - DALIN Myślenice 5:3 (4:2)

1-0 Adam Jawor 5

1-1 Alan Chrzanowski 10

1-2 Patryk Makusek 12

2-2 Bartosz Baran 15

3-2 Bartosz Baran 17 (karny)

4-2 Szymon Porębski 25

4-3 Szymon Chronowski 41

5-3 Mikołaj Pyś 50.

 

Radosław Wilk (KS Kraków).

 

GARBARNIA: Bartosz Biesiadecki - Kamil Dziedzic, Bartosz Gubała, Adam Jawor , Łukasz Kowalski, Kacper Ochwat, Szymon Porębski , Bartosz Prochownik, Jan Jędrzejowski, Bartosz Baran , Łukasz Lipowski, Patryk Paczka, Filip Małczęć, Kamil Trojan, Rafał Witaszyk, Mikołaj Pyś .

 

  

 

PRĄDNICZANKA Kraków - GARBARNIA 6:9 (3:4)

0-1 Bartosz Prochownik 1

0-2 Szymon Porębski 2

1-2 Marek Spórna 12

1-3 Łukasz Kowalski 12

2-3 Łukasz Paciorek 14

2-4 Filip Małczęć 23

3-4 Jan Paszkiewicz 24

3-5 Adam Jawor 30

4-5 Jan Paszkiewicz 35

4-6 Rafał Witaszyk 37

4-7 Filip Małczęć 39

5-7 Jan Paszkiewicz 40 (karny)

5-8 Bartosz Prochownik 45

6-8 Jan Paszkiewicz 46

6-9 Filip Małczęć 50.

 

Radosław Wilk (KS Kraków).

 

 

GARBARNIA: Amadeusz Baran - Kamil Dziedzic, Bartosz Gubała, Adam Jawor , Łukasz Kowalski , Kacper Ochwat, Szymon Porębski , Bartosz Prochownik , Jan Jędrzejowski, Bartosz Baran, Łukasz Lipowski, Patryk Paczka, Filip Małczęć , Kamil Trojan, Rafał Witaszyk , Mikołaj Pyś.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

****************************************************************************************************

 

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI W FUTSALU (U-16)

NIEDZIELNY TURNIEJ W CHRZANOWIE.

 

Aleksandra Guzek, Piotr Kolaczek, Marek Czernachowski  (Śląski ZPN).

 

9:00 UKS SOBEK KRAKÓW - UKS II LO CHRZANÓW 7:3 (0:0)

0-1 Turek 13

1-1 Filip Małczęć 13

2-1 Bartosz Baran 15

3-1 Bartosz Prochownik 16

4-1 Adam Jawor 17

4-2 Dzikowski 18

4-3 Madoń 18

5-3 Łukasz Kowalski 18

6-3 Bartosz Prochownik 19

7-3 Filip Małczęć 24.

 

12:20  UKS SPRINTER KŁAJ - UKS SOBEK KRAKÓW 2:2 (1-0)

1-0 Bruzda 6

2-0 Szczudło 18

2-1 Michał Szewczyk 20

2-2 Łukasz Lipowski 22

 

13:10 SCHLF CHRZANÓW - UKS SOBEK KRAKÓW 6:3 (4:0)

1-0 Jakub Jochymek 6

2-0 Jakub Jochymek 11

3-0 Jakub Jochymek 12

4-0 Jakub Jochymek 12

4-1 Bartosz Prochownik 13

4-2 Adam Jawor 16

5-2 Jakub Jochymek 16

6-2 Przepiórka 22

6-3 Michał Szewczyk 23.

 

UKS SOBEK: Bartosz Biesiadecki, Amadeusz Baran - Bartosz Baran , Błażej Dolicki, Bartosz Gubała, Adam Jawor , Łukasz Kowalski , Łukasz Lipowski , Filip Małczęć , Bartosz Prochownik , Mikołaj Pyś,
Michał Szewczyk  , Mateusz Wilk, Rafał Witaszyk.

 

Wyniki i łączna tabela eliminacji MMP w Futsalu (U-16) grupy 5:

 

>>>tutaj<<<

 

Czytaj także:

 

>>>Porażki juniorów w HMK, zwycięstwa w MMP w Futsalu - weekend 29-30 listopada 2014<<<

 

>>>Juniorzy młodsi Garbarni zwyciężają na wszystkich frontach - weekend 22-23 listopada 2014<<<

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Galerie zdjęć





Sponsor II Drużyny





Sponsor najmłodszych piłkarzy






Partnerzy medialni