Małopolska Liga Juniorów Starszych

BEZDYSKUSYJNIE, CHOĆ ZA NISKO

 

 

GARBARNIA - UNIA Tarnów 2:0 (1:0)

1-0 Homoncik 20, 2-0 Marut 52 (głową).

 

Rafał Ziach.

Korzeniowski 2x, Kamiński (obaj Unia).

Korzeniowski (82, za dwie żółte).

 

 GARBARNIA: Bruzda - Rojek, Mucha, Kopeć, Krajewski, Kokoszka (73 Barabasz), Ropek, Kaczor (85 Chmura), Kulanica,
Marut , Homoncik (78 Torba).

 

UNIA: Słomka - Bachula, Gurgul, Kijak, Drwal (85 Lisowski), Gałuszka (50 Uchwat), Korzeniowski , Kleszcz (60 Gorczyca), Szumlański, Tyl (50 Chrapusta), Kamiński .

 


Marcin Marut ustalił wynik spotkania na 2-0 dla Garbarni.

 

16.09.2012 (JC):

 Dorobek punktowy juniorów starszych Unii wciąż pozostaje zerowy. Natomiast przełamali kryzys podopieczni Roberta Włodarza. Dziś młodzi „Garbarze” nie dali szans tarnowianom, których - jak na ilość sytuacji bramkowych - pokonali w skromnych rozmiarach.

Powinien otworzyć wynik Kokoszka, który jednak pokazał się w kilku innych akcjach z dobrej strony. Za to otworzył listę Homoncik, który przelobował bramkarza. Inna sprawa, że w dalszej fazie meczu takich wpisów powinien dokonać napastnik Garbarni kilka. Ładny, choć minimalnie niecelny strzał oddał z lewej nogi aktywny Marut.

Właśnie on, po ładnej wymianie podań z Homoncikiem, stanął przed kolejną szansą, ale piłka minęła słupek. Dobrze wyszkolony technicznie Kokoszka wykazał się w 52. minucie efektownym balansem ciała. Dośrodkowanie też było jak się patrzy. Piłkę sięgnął głową Marut i po odbiciu się futbolówki od słupka ustalił rozmiary zwycięstwa Garbarni.

 

Cała relacja:

 

Zdjęcia z meczu (AB):

Galerie zdjęć

Serwis wspiera
Zoo ArtPartnerzy medialni
Sportowe TempoMAŁOPOLSKA TV

 

Brązowo Biali

LifeSportScena Kraków