MAŁOPOLSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

ZASŁUŻONE ZWYCIĘSTWO NA POCZĄTEK GARBARSKIEGO WEEKENDU

GARBARNIA - UNIA Tarnów 3:1 (1:0)
1-0 Michał Susuł 6, 2-0 Michał Susuł 55, 2-1 Igor Ślęzak 76 (wolny), 3-1 Michał Matyasik 79.

Rafał Pąchalski oraz Jan Dzik i Janusz Krupnik.

Patryk Pilch, Antoni Jaroszyński – Patryk Opioła, Patryk Iwanek.

GARBARNIA: Marut – Łatka, Onderka, Budek, Jaroszyński - Biernacik (45 Pasionek), Pabiś, Kozik (65 Pilch ),
Susuł
(75 Matyasik ) – Gigoń (45 Ząbek), Szeląg (55 Kozioł).

UNIA: Dybowski – Szumlański, Kuzdra, Cygan, Opioła , Tyka (49 Zagórski), Iwanek , Ślęzak , Banach, Gut (62 Biskupek), Uraszyński.

Michał Susuł (z lewej, foto archiwum) zdobył dwa gole dla swojego zespołu w meczu z Unią.

27.04.2013 AB

Juniorzy młodsi Garbarni zasłużonym zwycięstwem z tarnowskimi Jaskółkami otworzyli „garbarski weekend”. Już w 6 minucie Michał Susuł po dograniu piłki przez Michała Kozika znalazł się w sytuacji sam na sam z Karolem Dybowskim i nie zmarnował jej.

W kwadrans po przerwie „Susi” ponownie wpisał się na listę strzelców, tym razem po dobrej akcji i podaniu Pawła Pasionka. W 74 minucie filigranowy zawodnik Młodych Lwów mógł zdobyć trzeciego gola w tym spotkaniu, ale jego strzał z narożnika pola karnego obronił Dybowski.

Unia zdobyła kontaktowego gola po precyzyjnie wykonanym rzucie wolnym. Piłka po strzale Igora Ślęzaka zza pola karnego wylądowała w samym okienku bramki Brązowych.

Jaskółki zwietrzyły swoją szansę na remis, kontaktowe trafienie dodało im animuszu, jednak w 79 minucie Michał Matyasik sfinalizował dobre zagranie Patryka Pilcha i ustalił wynik spotkania.