1-0 ?? 14 1-1 Paliś 22.

Żółta kartka Matyasik (Garbarnia).

GARBARNIA: Ropek - Matyasik , Onderka, Budek, Jaroszyński, Pasionek, Pabiś, Ząbek (76 Tomaszewski), Susuł (78 Piszczek), Gigoń (55 Jędrzejczyk), Paliś (55 Palczewski).

31.08.2012 (AB, cst)

Remis 1:1 przywiozła drużyna juniorów młodszych z Tarnowa. Zważywszy na duże roszady w kadrze Młodych Lwów, jak i nie najlepszy start do rozgrywek (przegrane z Cracovią i Hutnikiem), wynik ten jest korzystny dla podopiecznych Stanisława Śliwy. Zwłaszcza, że Unia nie wykorzystała "jedenastki".

Trener juniorów młodszych Garbarni, Stanisław Śliwa: - Remis zasłużony, choć obie drużyny mogą odczuwać niedosyt. Unia miała w 50. minucie karnego, którego podyktowanie spowodował nasz bramkarz, Ropek. Za moment jednak zrehabilitował się, broniąc „jedenastkę”. Z kolei my możemy żałować dwóch sytuacji. W 14. minucie straciliśmy gola w kuriozalnych okolicznościach i z winy naszego bramkarza. Poszła centra na krótki słupek, a Ropek wepchnął piłkę do siatki. Natomiast już przy stanie 1-1 „główkował” Jędrzejczyk i choć był pięć metrów przed bramką Unii, to po koźle piłka przeszła dwa metry nad poprzeczką. Nie rozumiem, jakim cudem mogło tak się stać… Wyrównanie dla Garbarni padło po składnej akcji Gigonia i Ząbka, który przytomnie zagrał do Palisia. Ten w sytuacji „sam na sam” pewnie wykorzystał okazję.