TURNIEJ DAWNYCH MISTRZÓW

GARBARNIA ZWYCIĘZCĄ DRUGIEJ EDYCJI

 

 

             

 

 

19.02.2017 (AB)

W sobotę 18 lutego br. na boisku Rado Hotel Mielec w Woli Chorzelowskiej odbyła się druga edycja Turnieju Dawnych Mistrzów. W Turnieju wzięły udział zespoły Stali Mielec, Stali Rzeszów, Garbarni i Pogoni Lwów, a prestiżową imprezę wygrały Młode Lwy.

 

Zawody były rozgrywane 2 x 30 minut, a w półfinałach zmierzyły się Stal Mielec ze Stalą Rzeszów i Garbarnia z Pogonią Lwów.  Mielecka Stal ograła swoja imienniczkę z Rzeszowa 1:0, a Brązowi pokonali lwowian 2:1. W meczu o 3. miejsce Stal Rzeszów pokonała Pogoń 4:3, a w finale Garbarnia zwyciężyła z gospodarzami 1:0.

 

Doskonałą atmosferę zawodów uzupełniała akcja charytatywna na rzecz walczącego ze śpiączką Bartosza Janusza.

 

Brązowi wrócili z Mielca w doskonałych humorach. Na boisku zabrakło kontuzjowanego przed tygodniem Mateusza Ciesielskiego, któremu koledzy z zespołu zadedykowali filmowe pozdrowienia. W Mielcu wystąpić nie mógł także Łukasz Pietras. który odniósł kontuzję podczas treningu w tygodniu poprzedzającym zawody, ale dzielnie wspierał kolegów z trybun.

 

 PÓŁFINAŁY

 

STAL Rzeszów – STAL Mielec 0:1 (0:0)

0-1  Mateusz Cholewiak 40

Wojciech Reiman (Stal Rzeszów).

 

STAL Rzeszów: Adam Wasiluk, Kacper Drelich, Wojciech Reiman , Damian Skała, Sebastian Brocki, Paweł Giel, Piotr Prędota (50′ Michał Lisańczuk), Maciej Maślany, Jakub Zięba, Sławomir Szeliga, Ernestat Pilypas

 

STAL Mielec: Marek Kozioł, Boris Milekić, Krzysztof Kiercz, Krystian Getinger, Kamil Radulj (44′ Konrad Misztal), Przemysław Lech, Szymon Sobczak (38′ Dorian Buczek, Krzysztof Drzazga (44′ Dominik Sadzawicki), Piotr Głowacki,
Mateusz Cholewiak , Robert Sulewski.

 

 

 

GARBARNIA Kraków – POGOŃ Lwów 2:1 (1:1)

 0-1 8′ Ruslan-Roman Mayovetskyy 8

1-1 Marek Masiuda 30

2-1 Krzysztof Kalemba 45 (karny)

 

GARBARNIA: Aleksander Kozioł, Michał Mistrzyk, Kamil Moskal (44′ Krzysztof Kalemba ), Dariusz Łukasik, Tomasz Liliput, Marek Masiuda , Tomasz Ogar (44′ Patryk Serafin), Szymon Kiebzak, Marcin Siedlarz, Mateusz Pawłowicz, Karol Kostrubała.

 

 

 POGOŃ: Oleh Chebotar, Svatoslav Hirnyy, Oleg Chunys, Roman Boyko, Ivan Yuskevych, Liubomir Korniev, Ruslan-Roman Mayovetskyy , Iurii Kislovskyi (37′ Taras Senkiv), Adrian Hnativ, Yurii Podio, Vitalyi Zatorskyi.

 

Skrót spotkania:

 

 

 

MECZ O 3 MIEJSCE:

 

STAL Rzeszów – POGOŃ Lwów 4:3

4′ Michał Szymański. 34′ Kacper Drelich (rzut karny), 42′ Kacper Drelich 48′ Jakub Więcek – Petro Namyluk (rzut karny), 36′ Ivan Yuskevych, 54′ Petro Namyluk

  Liubomir Korniev.

 

STAL: Marcin Wieczerzak, Rafał Kursa, Wojciech Reiman, Michał Lisańczuk, Arkadiusz Gil, Paweł Giel (31′ Piotr Prędota), Jakub Więcek , Michał Szymański , Damian Bożek, Oleg Kvych, Arkadiusz Baran, Kacper Drelich

 

POGOŃ: Svyatoslav Hirnyy, Ivan Yuskevych , Andiy Vivtviskyy, Liubomir Korniev, Rostyslav Matskiv, Liubomyr Kleban,
Petro Namyluk , Taras Senkiv (38′ Iurii Kislovskiy), Iuryi Berdey, Vitalyi Zatorskyi, Taras Burgyn.

 

 

FINAŁ:

 

 STAL Mielec - GARBARNIA 0:1 (0:0)

0-1 Patryk Serafin 37.

Damian Baran, Szymon Urbaniak - Damian Nieśmiałowski.

 

STAL: Rafał Strączek, Krzysztof Kiercz (31′ Boris Milekić), Przemysław Lech (31′ Damian Baran ), Piotr Głowacki (31′ Patryk Zygmunt), Dorian Buczek, Konrad Misztal, Damian Bawor, Marcel Stec, Dominik Sadzawicki, Sebastian Białasik, Szymon Urbaniak .

 

GARBARNIA: Marcin Cabaj, Michał Mistrzyk (47′ Dominik Gaudyn), Michał Kitliński, Dariusz Łukasik, Marek Masiuda, Marcin Siedlarz, Krzysztof Kalemba, Damian Nieśmiałowski , Patryk Serafin (47′ Mikołaj Tracz), Karol Kostrubała, Norbert Piszczek

 

Skrót spotkania:

 

 

 

Film Garca TV:

 

 

 

Wszystkie gole Turnieju:

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Galerie zdjęć





PARTNER KLUBU




Sponsor I Drużyny




Sponsor II Drużyny




partner relacji video




Sponsor najmłodszych piłkarzy




Partnerzy medialni