MAŁOPOLSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH

PODZIAŁ PUNKTÓW W TRZEBINI

 

MKS TRZEBINIA/SIERSZA - GARBARNIA 1:1 (1:0)

 1-0 Dudek 30, 1-1 Kulanica 81.

 

 (dobrze): Przemysław Greń oraz Szymon Krawczyk i Szymon Dziadowiec (Oświęcim).

Niewczas i Piskorz (Trzebinia).

 

 TRZEBINIA: K. Pająk - Filipek, Okarmus, Rejdych, Głowacz (83 Piędel) - Grzebinoga, Gąsior, Małodobry, Dudek - J. Pająk (64 Niewczas ), Piskorz .

 

GARBARNIA: Bruzda - Gawor (67 Zygmunt), Dolczak, Kopeć, Krajewski, Kokoszka, Ropek, Rakowski (46 Chmura), Śwituszak (60 Kulanica ), Ząbczyk (60 Kozak), Homoncik (80 Torba).

 


Damian Kulanica z prawej wyrównał stan meczu w Trzebini - foto archiwum.

 

2.06.2013 (cst, m)

 Jeszcze przy stanie bezbramkowym, w 19. minucie Ząbczyk nie zdołał wepchnąć piłki, która po akcji Kokoszki i Homoncika odbiła się od słupka. Gospodarze objęli prowadzenie, gdy po stracie futbolówki przez Gawora dwójkową akcję przeprowadzili Grzebinoga z Głowaczemm a strzałem w "krótki" róg zakończył ją Dudek. Za chwilę Ząbczyk mógł lobem z dystansu spowodować wyrównanie wyniku, ale do przerwy było 1-0 dla gospodarzy.

 

 Po zmianie stron utrzymywała się równorzędna gra. W 55. minucie Ropek wprawdzie przelobował K. Pająka, ale z linii bramkowej wybił piłkę jeden z defensorów Trzebini. Podopieczni Roberta Włodarza wyrównali po prostopadłym zagraniu Ropka i celnym strzale Kulanicy, który na linii „16” uprzedził golkipera miejscowych.

 

 Krótko przed końcowym gwizdkiem Torba po kapitalnym ograniu rywali zagrał do Kulanicy, który jednak z 6. metra praktycznie podał w ręce bramkarza. Z kolei w 89. minucie Grzebinoga nie sięgnął piłki w najbliższym sąsiedztwie bramki krakowian.

 

 Kierownik drużyny Garbarni, Jerzy Wojciechowski: - Remis sprawiedliwy. Gospodarze, broniący się przed spadkiem, zagrali z dużą determinacją. Natomiast naszych piłkarzy należy pochwalić za skuteczną walkę w końcowej fazie spotkania.

 

 Galerie zdjęć

KIBICÓW  wspiera
MagilloPartnerzy medialni
Sportowe TempoMAŁOPOLSKA TV

 

Brązowo Biali

LifeSport

 
LifeSport

 
Scena Kraków