ZARZĄD RKS PODJĄŁ DECYZJĘ
KRZYSZTOF BUKALSKI ZOSTAJE W GARBARNI

 

Krzysztof Bukalski utrzymał beniaminka w II lidze i dostał szansę kontynuowania swej pracy.

 

5.06.2012 (AB)
Na wczorajszym posiedzeniu Zarządu Klubu zapadła decyzja o przedłużeniu umowy o pracę z trenerem pierwszego zespołu Krzysztofem Bukalskim.
Obowiązujący do końca czerwca 2012 kontrakt  został przedłużony o rok.

 

Przypomnijmy, że Krzysztof Bukalski objął zespół Garbarni po awansie do II ligi, kiedy to Klub rozwiązał umowę z Krzysztofem Szopą, który po trzech latach pracy z pierwszym zespołem wygrał z Garbarnią III ligę.

 

Przed trenerem Bukalskim postawiono jasny cel: utrzymać zespół w wyższej lidze i zadanie to zostało wykonane. Garbarnia pod jego wodzą zajęła 13 miejsce w II lidze wschodniej z dorobkiem 34 punktów w 30 meczach (8 zwycięstw, 10 remisów i 12 porażek, przy 33 zdobytych i 47 straconych golach).

 

Dodatkowym mankamentem beniaminka, dla którego pierwszy sezon po awansie z reguły zawsze jest trudny, był - a taki stan rzeczy będzie dotyczył niestety także przyszłego sezonu -brak możliwości rozgrywania spotkań na własnym stadionie. Garbarnia w roli gospodarza jesienią grała na Suchych Stawach, a wiosną na gościnnym obiekcie Wawelu.

 

Trenerowi Bukalskiemu gratulujemy pozostania na stanowisku opiekuna Brązowych i życzymy Mu, jak i całemu zespołowi Garbarni sukcesów w nowym sezonie.
Zwłaszcza, że oczekiwania z nim związane będą zapewne większe, niż przed rokiem.

 

  •   • Galerie zdjęć

  Serwis wspiera
  Zoo Art  Partnerzy medialni
  Sportowe Tempo  MAŁOPOLSKA TV  Moje Miasto Kraków  Brązowo Biali