(bez zarzutu) Tomasz Żelazny oraz Krzysztof Gawryś i Jakub Świadek (KS Kraków).

GARBARNIA: Kozak Mateusz - Pasikowski Kacper , Maziarz Andrzej, Ciszek Kamil, Kopeć Kuba, Mruk Bartłomiej , Bzdyl Krystian, Hodurek Dominik , Kaczmarski Igor , Kraszewski Dominik, Lis Jakub, Misiorek Tomasz, Piekarz Jakub, Laszczyk Jakub, Marton Mikołaj, Cieślak Dawid .

Przy piłce Igor Kaczmarski, zdobywca gola numer dwa.

10.11.2015 (AB)

Okazałe wyjazdowe zwycięstwo odnieśli podopieczni trenera Marcina Pluty w ostatniej kolejce I Ligi Trampkarzy. Jednak nawet po zakończeniu rozgrywek ligowych nie mogą być pewni zachowania statusu pierwszoligowca, Wszystko przez zaległe spotkanie bezpośredniego rywala do spadku, niepołomickiej Puszczy, która jutro rozegra je z Wieczystą. Trampkarze Wieczystej w przypadku zwycięstwa zajmą pierwsze miejsce i awansują o klasę wyżej. I to jest pewna pociecha dla naszej drużyny. Remis także będzie satysfakcjonował Młode Lwy.

Tabelę rozgrywek mogą Państwo zobaczyć klikając w poniższy link:

A teraz już relacja Pana Jacka Kowalskiego, kierownika drużyny trampkarzy Garbarni:

W sobotnie przedpołudnie nasi trampkarze rozegrali swoje spotkanie na stadionie Górnika w Wieliczce. Mecz toczył się pod dyktando brązowych, którzy przeważali podczas całego spotkania.

Najważniejsze momenty pierwszej połowy to :

13 minuta – Misiorek Tomasz strzela bramkę uznaną przez sędziego głównego jako zdobytą

z pozycji spalonej.

16 minuta – pierwsze zagrożenie naszej bramki , kontra gospodarzy i groźny strzał na bramkę

Mateusza Kozaka. ( Wg wszystkich obserwatorów spotkania  w tym przypadku napastnik

Górnika był na  4 metrowym spalonym ! Jednak nie dla trójki sędziowskiej ).

35 minuta – Bartłomiej Mruk strzałem z dystansu zdobywa bramkę dla Garbarni i mamy 0:1

do przerwy J

Po przerwie działo się znacznie więcej bo :

47 minuta  – Igor Kaczmarski zdobywa ładnego gola dla naszych barw ( 0:2 ).

50 minuta  – Jakub Laszczyk nie wykorzystał bardzo dogodnej sytuacji.

52 minuta  – Dominik Hodurek podwyższa wynik meczu na  0:3 !

57 minuta  – Dawid Cieślak w sytuacji sam na sam przegrywa z bramkarzem gospodarzy.

59 minuta  – Kacper Pasikowski po wrzutce z rzutu wolnego Mruka zdobywa gola i jest  0:4 !

65 minuta  – Dawid Cieślak  po podaniu ponownym Mruka ustala wynik meczu na  0:5.

Można powiedzieć , że koniec sezonu w wykonaniu podopiecznych trenera  Marcina Pluty

wypadł bardzo okazale. Teraz czas na turnieje halowe, obozy zimowe, sparingi  i przygotowania do