LETNIE ZGRUPOWANIE TRAMPKARZY GARBARNI

MŁODE LWY W OŚRODKU PRZYGOTOWAŃ PIŁKARSKICH

IM. KAZIMIERZA GÓRSKIEGO W STRASZĘCINIE

 

 

02, 06.07.2015 (AB)

Drużyna trampkarzy Garbarni pod opieką trenera Marcina Pluty i kierownika Artura Bochenka przebywa na zgrupowaniu w Ośrodku Przygotowań Piłkarskich im. Kazimierza Górskiego. Młodzi zawodnicy naszego klubu przebywają w Hotelu Arena Park, w którym są pierwszymi gośćmi po kapitalnym remoncie. Zakwaterowani w komfortowych pokojach z łazienkami mają do dyspozycji bardzo dobrze przygotowaną płytę głównego boiska w Straszęcinie.

 

W zgrupowaniu udział biorą: Jan Biłko, Piotr Buczek, Dawid Cieślak, Kamil Ciszek, Jakub Gniazdowski, Jakub Gój, Dominik Hodurek, Kuba Kopeć, Dominik Kraszewski, Karol Kudliński, Jakub Lis, Andrzej Maziarz, Tomasz Misiorek, Bartłomiej Mruk, Jakub Okoń,.Kacper Ostasz, Kacper Pasikowski, Bartosz Pawełczyk i Jakub Piekarz.

 

Treningi, które odbywają się dwa razy dziennie, przeplatane są przez trenera Plutę zajęciami dydaktycznymi w świetlicy. Brązowi wypoczywali także w dębickim Parku Wodnym.

 

Wyśmienita i urozmaicona kuchnia w hotelowej restauracji sprawia, że trampkarze Garbarni codziennie doświadczają uczty dla podniebienia. W piłce nożnej tak już jest, że ostatni z szatni i z ławki schodzi kierownik. W Straszęcinie kierownik wychodzi ostatni ze stołówki, ale o ile w pierwszych dwóch przypadkach jest to jego obowiązek, o tyle w ostatnim chodzi bardziej o przywilej...

 

Nad znakomitą postawą pracowników Ośrodka czuwa bardzo sympatyczna i kompetentna Pani menadżer, która od ręki załatwia nawet sprawy niemożliwe do załatwienia.

 

Zgrupowanie było wizytowane przez trenera koordynatora grup młodzieżowych Garbarni Pana Stanisława Śliwę, który odwiedził zawodników w towarzystwie Pana Macieja Gója, trenera młodzików naszego klubu.

 

 

Zdjęcia ze zgrupowania mogą Państwo obejrzeć na naszym profilu na portalu

 

 

Bartłomiej Mruk - Turbo Kozak

(autor firnu Andrzej Maziarz)

 

 

 

A my prezentujemy Państwu fotografie wykonane w przedostatnim dniu zgrupowania dokumentujące świetne warunki, w jakich przebywali trampkarze, a także konkurencje Turbo Kozaka i pasowanie nowych zawodników na pełnoprawnych Garbarzy.

Zdjęcia te zawdzięczamy uprzejmości pracowników Hotelu Arena Park:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Galerie zdjęć

Sponsor II Drużyny
partner relacji video
Sponsor najmłodszych piłkarzy
Partnerzy medialni