JESIENNE TERMINARZE

SENIORZY NA RYDLÓWCE ZAGRAJĄ PRZED POŁUDNIEM

 

24.07.2014 (AB)

 Znamy już terminarz III Ligi Małopolsko - Świętokrzyskiej, która wystartuje 9 sierpnia br.  Młode Lwy przed własną publicznością będą występować w soboty o godzinie 11:00, oczywiście dotyczy to kolejek weekendowych. Garbarnia w pierwszej kolejce wystąpi w sobotę 9 sierpnia o 17:00 w Kielcach przeciwko rezerwom Korony. Zaplanowany na środę 13 sierpnia mecz 2 kolejki z Wisłą Sandomierz został przełożony na środę 24 września o godzinie 16:00..

 

 Druga drużyna, występująca w krakowskiej Klasie Okręgowej (grupa II), spotkania w roli gospodarza rozgrywać będzie w niedziele, także o 11:00. Garbarnia II wystartuje w sobotę 16 sierpnia wyjazdowym spotkaniem z Sokołem Kocmyrzów (godzina 17:00). Przed własną publicznością nasza rezerwa wystąpi w niedzielę 24 sierpnia o 11:00, a jej rywalem będzie AP Kmita Zabierzów.

 

TERMIN

III LIGA

KLASA OKRĘGOWA KRAKÓW II

Sobota 9 sierpnia

Korona II Kielce - Garbarnia 17:00

 

Sobota 16 sierpnia

 

Sokół Kocmyrzów- Garbarnia II 17:00

Niedziela 17 sierpnia

Granat Skarżysko - Garbarnia 17:00

 

Sobota 23 sierpnia

Garbarnia - Unia Tarnów 11:00

 

Niedziela 24 sierpnia

 

Garbarnia II - Kmita  Zabierzów 11:00

Środa 27 sierpnia

KSZO Ostrowiec - Garbarnia 17:00

 

Niedziela 31 sierpnia

Wierna Małogoszcz - Garbarnia 17:00

Prokocim - Garbarnia II 17:00

Piątek 5 września

Garbarnia - Beskid Andrychów 17:00

 

Niedziela 14 września

Soła Oświęcim - Garbarnia 16:00

Garbarnia II - Pozowianka 11:00

Sobota 20 września

Garbarnia - Wisła II 11:00

 

Niedziela 21 września

 

Kaszowianka - Garbarnia II 14:00

Środa 24 września

Garbarnia - Wisła Sandomierz 16:00

 

Niedziela 28 września

Poroniec Poronin - Garbarnia 15:00

Garbarnia II - Podgórze 11:00

Sobota 4 października

Garbarnia - Łysica Bodzentyn 11:00

Zwycięzca Barażu - Garbarnia II 15:30

Sobota 11 października

Poprad Muszyna - Garbarnia 15:00

 

Niedziela 12 października

 

Garbarnia II - Borek 11:00

Sobota 18 października

Garbarnia - Czarni Połaniec 11:00

 

Niedziela 19 października

 

Piast Wołowice - Garbarnia II 15:00

Sobota 25 października

Hutnik - Garbarnia 15:00

 

Niedziela 26 października

 

Garbarnia II - Skawinka 11:00

Niedziela 2 listopada

Garbarnia - MKS Trzebinia 11:00

Liszczanka Liszki - Garbarnia II 11:00

Sobota 8 listopada

Wolania Wola Rz. - Garbarnia 13:00

 

Niedziela 9 listopada

 

Garbarnia II - Lotnik Kryspinów 11:00

Wtorek 11 listopada

Garbarnia - Partyzant Radoszyce 11:00

 

 

 

 

 



Galerie zdjęć





Sponsor najmłodszych piłkarzy






Partnerzy medialni






Sportowe Tempo



MAŁOPOLSKA TV