SPARINGI REZERWY - ZIMA 2014

Z RADZISZOWIANKĄ NA "PIĄTKĘ"

 

 

 

 

GARBARNIA II - RADZISZOWIANKA Radziszów 5:0 (2:0)

1-0 Marcin Marut (22), 2-0 Testowany 1 (29), 3-0 Michał Baliga (samob. 68), 4-0 Karol Wesołowski (90), 5-0 Mateusz Ząbczyk (90+1).

 

Tomasz Żelazny.

 

GARBARNIA1 połowa: K. Marut - J. Zygmunt, Sł. Zygmunt, Mucha, Kaim - Przysiężniak, Barabasz, M. Marut ,
Testowany 1 , Kulanica - Palej.

2 połowa: K. Marut - Pabiś, Krzeszowiak, Budek, Bajołek - Wesołowski , Testowany 2, M. Marut,
Testowany 1 (65 Ząbczyk ), Gruchacz - Palej.

 

RADZISZOWIANKA: Płonka - Wcisło, Krupnik, Baliga , Galos - Stefaniak, Małysa, Paciorek, Bierówka - Bartkowski, Łachman oraz  Zubek, Tomczyk, Kmiecik.

 

W ekwilibrystycznym wyskoku Jan Zygmunt, zdjęcie z poprzedniego sparingu z Jordanem Zakliczyn 0-0.

 

16.02.2014 (AB)

Druga drużyna Garbarni bez problemów pokonała w spotkaniu kontrolnym A-klasową Radziszowiankę, aplikując rywalom aż pięć goli. W 22 minucie Marcin Marut po przejęciu piłki na 25 metrze ograł obrońcę i otworzył wynik spotkania. Drugiego gola zdobył zawodnik przymierzany do gry w zespole Stanisława Śliwy,  po dokładnym podaniu Jana Zygmunta.

 

W 68 minucie Marcin Marut przerzucił piłkę na lewe skrzydło do Przemysława Gruchacza, ten minął zwodem obrońcę i dośrodkował w pole karne. Tam najszybszy przy piłce był powracający Michał Baliga, który ubiegł bodajże Dawida Paleja, ale usiłując wybić piłkę poza boisko, skierował ją do własnej bramki. Czwartego gola zdobył w 90 minucie strzałem pod poprzeczkę Karol Wesołowski, po dokładnym dośrodkowaniu Kamila Bajołka. Już w przedłużonym o minutę czasie gry wynik strzałem piętą ustalił powracający do gry po kontuzji Mateusz Ząbczyk, a piłkę podawał mu drugi z testowanych w barwach Brązowych piłkarzy.

 

Goli w tym spotkaniu mogło być znacznie więcej, w 52 minucie Marcin Marut z podania Dawida Paleja trafił w poprzeczkę, a w 64 minucie strzał Paleja robinsonadą obronił bramkarz przyjezdnych. Dobrze także w bramce Garbarni II spisał się Krzysztof Marut, który - choć za wiele pracy nie miał - pokazał kilka udanych interwencji.

 

Zobacz także:

 

>>>Sparing: Garbarnia II - Jordan Zakliczyn 0:0 - zdjęcia<<<

 

>>>Plan sparingów Garbarni II<<<

 

 

 

 Galerie zdjęć

ALTERNATYWNY ADRES SERWISU


Partnerzy medialni


Sportowe TempoMAŁOPOLSKA TVMoje Miasto KrakówBrązowo Biali