SPARINGI REZERWY

KAPITALNY GOL JANKA ZYGMUNTA

 

 

 

WĘGRZCANKA Węgrzce Wielkie - GARBARNIA II 0:2 (0:0)

0-1 Karol Wesołowski 82, 0-2 Jan Zygmunt 83.

 

WĘGRZCANKA: Paweł Bochenek - Wojciech Rajczyk, Konrad Onderka, Szymon Szymoniak, Michał Świt - Sławomir Radziszewski, Jakub Kasprzyk, Maciej Smęder, Konrad Lewiński - Łukasz Izbiński, Jakub Rajczyk oraz Mateusz Dzierżak, Bartosz Krajewski, Piotr Kozioł, Marcin Cebulak, Marcin Słomski, Marcin Surma.

 

GARBARNIA II: Piotr Syrek (46 Mikołaj Kohlbrenner) - Jan Zygmunt , Artur Krzeszowiak, Sławomir Zygmunt, Patrycjusz Kaim (46 Piotr Englert) - Przemysław Gruchacz (46 Kamil Bajołek), Jan Barabasz (46 Zawodnik Testowany),  Marcin Marut (46 Łukasz Machno), Damian Kulanica (60 Karol Wesołowski ) - Mateusz Ząbczyk, Grzegorz Przysiężniak (46 Jakub Kozioł).

 

Jan Zygmunt kapitalnym golem przypieczętował zwycięstwo w Węgrzcach Wielkich.

Foto z meczu z Jordanem.

 

22.02.2014 (AB)

Druga drużyna Garbarni po raz pierwszy w tym roku zagrała spotkanie na trawiastym boisku. Na grząskim terenie (mecz odbył się na treningowej płycie w Węgrzcach Wielkich) Młode Lwy pokonały gospodarzy, strzelając dwa gole w końcówce tego wyrównanego meczu.

W 82 minucie po strzale Mateusza Ząbczyka bramkarz Węgrzcanki "zgubił" piłkę, a nadbiegający Karol Wesołowski nie miał kłopotów z trafieniem do pustej bramki. Krótko po wznowieniu gry Jan Zygmunt bardzo ładnym strzałem z około 30 metrów przelobował miejscowego golkipera, ustalając wynik spotkania.

W zespole gospodarzy rolę bramkarza pełnił Paweł Bochenek, który na co dzień jest zawodnikiem ofensywnym. Z dzisiejszego, nietypowego dla siebie zadania wywiązał się bardzo dobrze i przez długi czas był zaporą nie do przejścia dla piłkarzy Garbarni.

 Węgrzcanka stawiła dziś spory opór Brązowym, miała swoje okazje. Najlepszą w 11 minucie, kiedy to piłka po strzale głową jednego z miejscowych piłkarzy trafiła w poprzeczkę. W zespole trenera Stanisława Śliwy zagrało dziś trzech juniorów młodszych (obaj bramkarze i Jakub Kozioł), którzy niedługo po tym spotkaniu wzięli udział w sparingu własnej drużyny z Cracovią.

 

 

 

 

 Galerie zdjęć

ALTERNATYWNY ADRES SERWISU


Partnerzy medialni


Sportowe TempoMAŁOPOLSKA TVMoje Miasto KrakówBrązowo Biali