SPARING JUNIORÓW STARSZYCH Z SENIORAMI PROKOCIMIA

TĘGIE LANIE WE MGLE

 

 

 

 

GARBARNIA - PROKOCIM 1:4 (0:1)

0-1 Karol Sierant 38

0-2 Kamil Bąk 53 (głową)

1-2 Piotr Dolczak 73 (wolny)

1-3 Kamil Kucabiński 84

1-4 Piotr Kukawski 86 (karny)

 

Przemysław Hibner.

Prokocim ??? (85), Garbarnia: Gawor 85, Dolczak 88.

 

GARBARNIA (1 połowa): Damian Paździor - Robert Łatka, Patryk Pilch, Piotr Ropek, Antoni Jaroszyński - Karol Jędrzejczyk, Piotr Dolczak, Karol Rakowski, Michał Matyasik - Michał Kozik, Bartosz Gigoń.

 

GARBARNIA (2 połowa): Krzysztof Marut - Damian Pabiś, Michał Budek, Bartosz Gawor , Alan Lepiarz - Łukasz  Litwin, Piotr Dolczak , Zawodnik Testowany, Michał Matyasik - Grzegorz Biernacik, Michał Słabik.

 

PROKOCIM: Reśko - Stankiewicz, Tabisz, Janicki, Kafel - Gołdowski, Wojdyła, Wójcik, Sobótka - Olszański,
Sierant oraz Wójtowicz, Małecki, Kubuśka, Podraza, Kukawski , Łobodziński, Bąk , Tupta,
Kucabiński .

 

Piotr Dolczak - strzelec efektownego gola dla Garbarni.

 

23.02.2014 (AB)

W niedzielny poranek na sztucznym boisku na Rydlówce juniorzy starsi Garbarni zmierzyli się w meczu sparingowym z seniorami Prokocimia. Goście są wiceliderem tabeli drugiej grupy krakowskiej Klasy Okręgowej.

Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem Prokocimia. Pierwsza połowa toczyła się w bardzo gęstej mgle, gra była wyrównana, a jedynego gola do przerwy zdobył Karol Sierant, który sfinalizował zespołową akcję swojej drużyny.

 

Po przerwie goście zdobyli drugiego gola, po kornerze głową strzelił Kamil Bąk.
W 73 minucie Brązowi zdobyli kontaktową bramkę. Kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego z odległości około 25 metrów popisał się Piotr Dolczak, a piłka wpadając do bramki odbiła się jeszcze od wewnętrznej strony poprzeczki.

 

Wydawało się, że podopiecznych trenera Roberta Włodarza stać na wyrównanie, gdyż zaczęli sobie radzić coraz lepiej w ofensywie. Niestety, gorzej było z grą w obronie. Trzeci gol padł po koszmarnym błędzie obrony i bramkarza.

Czwarte trafienie to efekt bardzo problematycznego rzutu karnego, wcześniej w identyczny sposób w polu karnym gości powstrzymywany był Grzegorz Biernacik, ale bez reakcji arbitra.

 

Najbardziej z decyzją sędziego nie mógł się pogodzić strzelec gola dla Garbarni Piotr Dolczak, który w wyniku swoich protestów obejrzał czerwony kartonik.  Wcześniej z boiska zostali usunięci Bartosz Gawor i jeden z graczy Prokocimia.

 

Zdjęcia Urszuli Rymarczyk:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cały album:

 

 

 Galerie zdjęć

ALTERNATYWNY ADRES SERWISU


Partnerzy medialni


Sportowe TempoMAŁOPOLSKA TVMoje Miasto KrakówBrązowo Biali