PRZEWROTNOŚĆ LOSU W MYŚLENICKIM SPARINGU

KOZIEŁ STRZELIŁ DLA DALINU, GÓRECKI DLA GARBARNI

DALIN Myślenice - GARBARNIA 1:2  (1:1)

0-1 Tomasz Ogar 15, 1-1 Krzysztof Kozieł 36, 1-2 Michał Górecki 73.

GARBARNIA (1 połowa): Adrian Jękot - Adrian Fedoruk, Gjentijan Haxhijah, Mateusz Kowalski, Przemysław Senderski - Tomasz Kalicki, Marcin Siedlarz, Maciej Termanowski, Sebastian Kokoszka - Tomasz Ogar ,
Łukasz Cichy.

GARBARNIA (2 połowa): Jakub Sypniewski - Norbert Piszczek, Mateusz Kowalski, Marcin Pluta, Paweł Byrski - Krzysztof Kalemba, Jakub Górecki, Karol Kostrubała, Tomasz Metz, Piotr Kaczor - Michał Górecki .

Norbert Piszczek (w  środku) i bracia Jakub i Michał Góreccy przeprowadzili akcję dającą Garbarni zwycięstwo.

(Foto ze sparingu z Wisłą II).

22.02.2014 (AB)

W rozegranym na sztucznym boisku w Myślenicach sparingu Garbarnia pokonała miejscowy Dalin 2:1. Pierwszego gola dla Brązowych zdobył Tomasz Ogar w 15 minucie, skrzętnie wykorzystując błąd obrońców gospodarzy.

W 17 minucie piłkarze Dalinu nie wykorzystali niemal stuprocentowej szansy na zdobycie gola, jaką jest rzut karny. Słupek uchronił Adriana Jękota od wyciągania piłki z siatki.

W 36 minucie szybką kontrę myśleniczan skutecznie sfinalizował Krzysztof Kozieł, dobrze znany i lubiany przez kibiców Garbarni zawodnik, który spędził na Rydlówce kilka sezonów.

Na przerwę zespoły schodziły więc z zachowaniem status quo.

Zwycięska bramka dla Młodych Lwów została zdobyta przez wychowanka Dalinu, Michała Góreckiego w 73 minucie, po trójkowej akcji Norberta Piszczka i braci Góreckich.

Wydarzenia na boisku śledził i zapisywał na naszym facebook-owym profilu Adam Delimat, korespondent portalu lajfy.com, któremu bardzo dziękujemy za okazaną pomoc.