MAŁOPOLSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

DERBY DLA "CHŁOPCÓW ŚLIWY"

 

 

GARBARNIA - SMS Kraków 3:2 (1:1)

 1-0 Pabiś 11, 1-1 Frączek 35, 2-1 Pasionek 44, 3-1 Ząbek 55, 3-2 Frączek 79 (karny).

 

 Mariusz Kucia oraz Bronisław Mazur i Paweł Sikora.

Mecz bez kartek.

 

GARBARNIA: Paździor – Przybyszewski, Pilch, Budek, Jaroszyński – Pasionek (72 Łatka), Pabiś, Ząbek, Matyasik (57 Jędrzejczyk) – Ciesielski (52 Gigoń), Kozik.

 

SMS (skład podstawowy): Świder – Bień, Krawczyk, Grotkowski, Cyboran, Jaszczyński, Czubin, Labut, Curyło, Frączek, Olejarz.

 

 

 8.06.2013 AB

Juniorzy młodsi Garbarni pokonali dziś na Rydlówce swoich rówieśników z krakowskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Wiosną piłkarze SMS przegrali wcześniej tylko jeden mecz, z Cracovią.

 

Ozdobą spotkania był gol na 3-1 dla Garbarni. Z autu piłkę otrzymał Kozik, który po indywidualnej akcji przy linii końcowej sprytnie uwolnił się spod opieki dwóch zawodników SMS i przytomnie wycofał futbolówkę na 15 metr do nadbiegającego Ząbka. Ten zaś przymierzył z prostego podbicia w sam winkiel bramki, a piłka, zanim wpadła do siatki, dwukrotnie odbijała się od poprzeczki i od ziemi.

 

 Na sukces Brązowi musieli sobie w dzisiejszym spotkaniu solidnie zapracować, rywale bowiem nie zamierzali ustępować pola. Zdobyte do przerwy wyrównanie, mimo optycznej przewagi Garbarni, pozwoliło gościom wierzyć w korzystny wynik. Młode Lwy miały jednak więcej atutów po przerwie. Najpierw Pasionek po dobrym przejęciu piłki na 30 metrze wyprowadził Garbarzy na prowadzenie, potem padł opisany już wcześniej gol. Rozmiary porażki SMS zmniejszył w przedostatniej minucie spotkania Frączek, skutecznie wykonując rzut karny.

 

Zdjęcia Urszuli Rymarczyk:

 

Czytaj także:

 

>>>Glinik Gorlice - Garbarnia 0:2 (0:1)<<<

 

 Galerie zdjęć

KIBICÓW  wspiera
MagilloPartnerzy medialni
Sportowe TempoMAŁOPOLSKA TV

 

Brązowo Biali

LifeSport

 
LifeSport

 
Scena Kraków