PUSZCZA Niepołomice - GARBARNIA 2:0 (1:0)

1-0 Cholewiak (42'), 2-0 Moskwik (47').

 

Paweł Płoskonka oraz Zbigniew Siemiński i Marcin Czyż (Tarnów).

Olszak, Moskwik, Lizak - Iwan, Pluta, Sepioł, Stokłosa.
Haxhijaj (rezerwowy Garbarni, po zakończeniu meczu, niesportowe zachowanie)

 

 Widzów 150.

 

 PUSZCZA: Kwedyczenko - Zontek, Księżyc, Jurkowski, Radwański, Lizak (90+3 Kowalczyk), Olszak (55 Paul), Kałat (84 Kok), Morawski, Moskwik (64 Balawender), Cholewiak .

 

GARBARNIA: Żylski - Stokłosa , Piszczek, Pluta , Byrski, Fedoruk (57 Chodźko), Zelek (64 Kalicki), Iwan (57 Kalemba), Sepioł , Marcin Siedlarz (62 Rado), Praciak.


 

W walce o piłkę Mariusz Stokłosa.


 

 

5.05.2012 Relacja Pana Jerzego Cierpiatki:

 Gole strzelone przez Cholewiaka i Moskwika dały Puszczy zasłużone zwycięstwo nad Garbarnią. Niepołomiczanie wciąż notują ośmiopunktową stratę do drugiego w tabeli OKS 1945 Olsztyn. „Brązowi” przegrali dziś trzeci mecz z rzędu w ciągu tygodnia...

 

 Przepaść dzieląca obie drużyny w drugoligowej tabeli nie znalazła odzwierciedlenia w przebiegu pierwszej połowy. Natomiast potwierdziło się, że Puszcza po prostu gra skutecznie. Podopieczni Dariusza Wójtowicza stworzyli sobie do pauzy jedną stuprocentową sytuację. I ją wykorzystali, gdy w 42. minucie w dogodnym położeniu znalazł się Cholewiak. Oko w oko z Żylskim pewnie posłał piłkę do siatki. O dziwo, lepiej rozpoczęła mecz Garbarnia, która w pierwszym kwadransie złożyła dwie bardzo groźne wizyty na przedpolu Kwedyczenki. Strzał Marcina Siedlarza przeszedł obok lewego słupka bramki, natomiast znajdujący się w doskonałej sytuacji Praciak z kilku metrów ‚główkował” ponad poprzeczką.

 

Cała relacja:

 

Zdjęcia z meczu (AB):

 

Skrót filmowy

 

 

 Galerie zdjęć

Serwis wspiera
Zoo ArtPartnerzy medialni
Sportowe TempoKIKS TVMoje Miasto KrakówBrązowo Biali