A KLASA

DWAJ PANOWIE K


  

GARBARNIA II - PROKOCIM 2:1 (0:0)

 1-0 Kalemba (63' karny), 2-0 Kasprzak (65'), 2-1 Kucabiński (86').

 

Krzysztof Patyk oraz Gabriela Szymska i Jan Moskal.

Kaim, Kwit, Kuźma - Ziółkowski, Kucabiński.

 

 

GARBARNIA II: Bruzda - Kaim (46' Piechówka), Sł. Zygmunt, Wlazło, Schacherer, Kwit (81' Przysiężniak), Kuźma , Kalemba , Mirończuk (64' Bajołek), Kalicki (46' Żur), Kasprzak .

 

PROKOCIM: Michalski (75' Wójtowicz) - Stankiewicz, Wójcik, Ziółkowski (30' Tarniowy), Łozynek, Dolczak (70' Wojdyła), Małecki (85' Olszański), Zagata, Kagize, Kucabiński , Sierant.

 

 


Bartek Kasprzak zdobył fantastycznego gola, to także za faul na nim arbiter podyktował rzut karny.

 


Krzysztof Kalemba otworzył wynik spotkania i wydatnie pomógł kolegom w odniesieniu zwycięstwa.
 

 

13.05.2012 (JC)

 Mecz na szczycie grupy II w krakowskiej klasie A przebiegł po myśli podopiecznych Stanisława Śliwy. Rezerwy Garbarni jak najbardziej zasłużenie pokonały Prokocim i na cztery kolejki przed końcem sezonu mają nad drużyną prowadzoną przez Grzegorza Kmitę akurat cztery punkty przewagi. Równocześnie wzięły udany rewanż za porażkę w rundzie jesiennej.

 

 Pierwsza połowa nie przyniosła efektów bramkowych, zresztą nie bez przyczyny. Garbarnia wprawdzie lepiej operowała piłką, ale do zagrożeń pod bramką Michalskiego dochodziło rzadko. Mógł odnieść skutek techniczny strzał Kalemby, blisko słupka. Również pod koniec tej fazy gry przestrzelił Kuźma, który miał do wyboru jeszcze inny wariant: podania na lewą flankę do korzystnie ustawionego Mirończuka. Prokocim przejął inicjatywę mniej więcej od 30. minuty, lecz nie trwało to zbyt długo. W pamięci zapisał się strzał Stankiewicza głową. No i dokonanie zmiany po dwóch kwadransach, kosztem rutyniarza Ziółkowskiego. Nie ukrywał on pretensji pod adresem arbitra. Stąd ten ruch kadrowy dokonany przez trenera Kmitę należy traktować zapewne w kategoriach profilaktycznych. Ziółkowski miał już na koncie żółtą kartkę...

 

 Po zmianie stron wyższość Garbarzy była bezdyskusyjna. Ostry strzał z kąta oddał Kalemba, Michalski sparował piłkę, a dobitka Mirończuka trafiła w boczną siatkę. W 63. minucie absolutnie wyróżniający się Kasprzak uprzedził w polu karnym Wójcika i doszło do faulu.

 

Cała relacja:

 

Zdjęcia Mariusza Kuźmy:

 

Zdjęcia Kuby Wiśnickiego:

 

Rzut karny Krzyśka Kalemby na 1-0:

 


 Galerie zdjęć

Serwis wspiera
Zoo ArtPartnerzy medialni
Sportowe TempoMALOPOLSKA TVMoje Miasto KrakówBrązowo Biali