V LIGA

ZWYCIĘSTWO W NOWYCH SZATACH

 

 

 

GARBARNIA II - POZOWIANKA Pozowice 7:2 (6:0)

 1-0 Mateusz Ząbczyk 5

2-0 Jakub Górecki 11

3-0 Mateusz Ząbczyk 23

4-0 Mateusz Ząbczyk (karny)

5-0 Piotr Englert 42

6-0 Jakub Górecki 45 (karny)

6-1 Przemysław Konik 51

6-2 Przemysław Konik 54 (karny)

7-2 Konrad Kuliszewski 90.

 

Artur Daniel oraz Andrzej Wilk i Mariusz Aleksa.

Grzegorz Drobisz (Pozowianka).

 

GARBARNIA II: Paździor - Englert (78 Marczyk), Mucha, Sł. Zygmunt, J. Zygmunt - Gruchacz, Krzeszowiak, Borla (58 Bufnal), J. Górecki (46 Jędrzejczyk) - Ząbczyk (85 Żakowicz), Kuliszewski .

 

POZOWIANKA: Szymski - Stokłosa, K, Barcik, D. Barcik, D. Kominiak, R. Kominiak (70 Seremak), P.Konik , Ł. Konik (80 Korzeniowski), Żelasko, Curzydło (46 T. Barcik), Dąbrowski (46 Drobisz ).

 

Mateusz Ząbczyk ustrzelił w spotkaniu z Pozowianką hat-tricka.

 

14.09.2014 (AB)

Druga drużyna Garbarni wystąpiła dziś na boisku w nowych strojach, ufundowanych przez Firmę Laserland. Trzeba przyznać, że Brązowi prezentują się w nich naprawdę okazale. Piłkarsko także nie było źle, bo podopieczni trenera Stanisława Śliwy wysoko pokonali Pozowiankę.

 

Motorem napędowym poczynań Młodych Lwów był dzisiaj Jakub Górecki, który powrócił na boiska po wyleczeniu kontuzji. Już w 5. minucie "Górka" wypuścił w uliczkę Mateusza Ząbczyka, a ten nie dał szans bramkarzowi Pozowianki. W 11. minucie podwyższył wynik Górecki, po zagraniu Przemysława Gruchacza. W 23. minucie Mateusz Borla posłał prostopadłe podanie w pole karne do Konrada Kuliszewskiego, ten oddał piłkę Ząbczykowi, a "Zombi" nie zmarnował okazji i podwyższył prowadzenie swojego zespołu. W 31. minucie po faulu na szarżującym w polu karnym Gruchaczu arbiter podyktował rzut karny, którego pewnym egzekutorem był Ząbczyk. W 42. minucie do bramki trafił Piotr Englert, a w 44. minucie Górecki wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na nim samym. I tak Młode Lwy schodziły na przerwę z wynikiem 6:0.

 

W drugiej połowie coraz śmielej poczynali sobie piłkarze z Pozowic. W 51. minucie Przemysław Konik strzałem z 25 metrów tuż przy spojeniu słupka z poprzeczką pokonał Damiana Paździora. Ten sam zawodnik 3 minuty później skutecznie wykonał :jedenastkę". Pomimo kilku okazji żadnej z drużyn nie udało się zdobyć gola aż do ...90 minuty. W tej właśnie minucie po bardzo dobrym dograniu Karola Jędrzejczyka Kuliszewski ustalił wynik spotkania.

 

Po tym golu sędzia nie wznowił już gry i odgwizdał koniec zawodów.

 

Drugą drużynę Garbarni ubrała Firma:

 

Czytaj także:

 

>>>3 kolejka: Prokocim - Garbarnia II 1:0 (0:0) - zdjęcia<<<

 

>>>2 kolejka: Garbarnia - AP Kmita Zabierzów 0:3 (0:3)<<<

 

>>>1 kolejka: Sokół Kocmyrzów - Garbarnia II 1:2 (1:1)<<<

 

>>PP: Garbarnia II - Podgórze 5:1 (2:0) - zdjęcia<<<

 

>>>Puchar Polski: Lot Balice - Garbarnia II 1:2<<<

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Galerie zdjęć

Sponsor II Drużyny

Sponsor najmłodszych piłkarzy


Partnerzy medialni
Sportowe Tempo

LifeSport