12:0 Michał Górecki

13:0 Marek Mizia

14:0 Michał Górecki.

Rafał Wiewiór oraz Kamil Rudkowski i Konrad Kołodziejczyk (KS Kraków).

GARBARNIA (1 połowa): Sypniewski - Kalicki , Kowalski, Baliga, Pawłowicz - Kalemba, Nowak , Stokłosa, J.Górecki - Ogar , Wcisło .

GARBARNIA (2 połowa): Kościelnik - Piszczek, Kowalski (Baliga), Pluta, Kaczor - Kokoszka, Masiuda, Ząbczyk (Kuliszewski), Siedlarz - Mizia , M.Górecki .

8.10.2014 (AB, JC)

W rozegranym dziś na Rydlówce spotkaniu towarzyskim Garbarnia wysoko pokonała amatorską drużynę Oviedo F7 14:0.

Sympatyczni goście z Hiszpanii, którzy wczoraj przegrali z Hutnikiem 1:9, jutro o godzinie 19:00 zmierzą się z Tramwajem Kraków. Być może piłkarze klubu z Praskiej będą "łaskawsi" dla Hiszpanów w kontekście wyniku, niż krakowscy trzecioligowcy.

Na naszym profilu na portalu Facebook wynik na żywo relacjonował Adam Delimat:

Rywal Garbarni to amatorska reprezentacja klubów hiszpańskich. Zawodnicy wywodzą się głównie z Oviedo i uczestniczą w ogromnie popularnych rozgrywkach „Football 7”, które w całej Hiszpanii skupiają ponad 400 tys. piłkarzy. Przed kilkunastu dniami gościł w naszym klubie prezes Antonio Navarro Lopez, wyrażając duże zadowolenie z powodu możliwości rozegrania meczu z Garbarnią, która była kiedyś mistrzem Polski. Antonio Lopez wiedział o tym fakcie, znał historię RKS również w okresie międzywojennym. Niezależnie od programu sportowego, nasi goście zwiedzać będą Kraków, zwłaszcza pragną poznać jego zabytki. Ich cicerone jest dr Piotr Lęcznar.