20.04.2012 (ST)

Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków podczas Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego podsumował kadencję 2008-2012 i wybrał nowe władze. Prezesem Garbarni ponownie został Jerzy Jasiówka, jeden z filarów świetnej drużyny ze starego Ludwinowa.

Właśnie Jerzy Jasiówka jako ustępujący prezes dokonał bilansu czterolecia. Najpierw jednak złożył podziękowania pod adresem prezydenta Krakowa, prof. Jacka Majchrowskiego, za okazane zainteresowanie i życzliwy stosunek do problemów Garbarni. To samo uczynił wobec obecnego na Walnym prezesa Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, red. Ryszarda Niemca. - Jak przed wielu laty, w dramatycznych chwilach pojawienia się syndyka w Garbarni, tak teraz otrzymaliśmy ze strony MZPN konkretne wsparcie - powiedział Jerzy Jasiówka.
Nie tylko w opinii prezesa okres 2008-2012 był bardzo udany. Wprawdzie wejściu w nową kadencję towarzyszyła specyficzna atmosfera, stanowiąca pokłosie okoliczności poprzedniego Walnego Zgromadzenia w styczniu 2008, ale sytuację kryzysową - również w aspekcie personalnym - udało się opanować. A to służyło skupieniu uwagi na najważniejszych sprawach. Co najważniejsze, Garbarnia przetrwała bardzo trudne chwile. A na dodatek odniosła duży sukces na dwóch najważniejszych odcinkach.

 

Więcej

 

Zdjęcia Tadeusza Zapióra (ostatnie AB):

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 Galerie zdjęć

Serwis wspiera
Zoo ArtPartnerzy medialni
Sportowe TempoKIKS TVMoje Miasto KrakówBrązowo Biali