Tomasz Krawczyk z Piotrkowa Trybunalskiego.

Broź, Komor - Kostrubała, Ogar.

MOTOR: Lipiec – Zontek, Komor , Stanaitis, Pawłowicz, Jaroń, Koziara (46. Broź ), Kądzior (90 Wrzesiński), Lewiński (66. Król), Jonczyk , Tataj.

GARBARNIA: Sypniewski – Fedoruk, Kowalski, Pluta, Byrski, Kalemba, M. Górecki, J. Górecki, Kostrubała , Kaczor (60. Kokoszka), Cichy (59. Ogar ).

Mateusz Kowalski i Norbert Piszczek w pogoni za Mateuszem Broziem w przegranym jesienią 1:2 spotkaniu w Krakowie.

15.03.2014 (Sport Małopolski):

W bardzo ważnym meczu na stadionie przy Al. Zygmuntowskich Motor wygrał dziś z Garbarnią 3:1. Jesienią również zwyciężyli lublinianie (2:1). Zakończyła się więc znakomita seria podopiecznych Mirosława Kmiecia (cztery zwycięstwa i remis w pięciu poprzednich spotkaniach). Garbarnia tym razem bez punktów wraca do Krakowa.

Przed tygodniem zdobyła Garbarnia twierdzę w Limanowej, natomiast Motor po dramatycznej walce uległ na wyjeździe Stali Stalowa Wola. Pierwsza połowa dzisiejszego meczu toczyła się w trudnych warunkach atmosferycznych, przy padającym deszczu. Odbiło się to negatywnie na poziomie spotkania, pod obiema bramkami niezbyt często dochodziło do spięć. Warto odnotować w tej meczu meczu ładny strzał Kostrubały z dystansu, ale piłka przeszła nad poprzeczką.

Krótko po zmianie stron dośrodkowywał Jaroń i futbolówka zaskakująco uderzyła w poprzeczkę. Garbarnia odpowiedziała akcją, po której nieczysto uderzał Pluta. W 55. minucie wynik otworzył Kądzior, posyłając piłkę do siatki Sypniewskiego. Z kolei w 64. minucie skutecznym przechwytem piłki popisał się Lewiński, zaś w roli egzekutora wystąpił Jonczyk, który tym samym dopisał trafienie do ubiegłotygodniowego dubletu w Stalowej Woli.