SPARING JUNIORÓW MŁODSZYCH
HAT-TRICK GRZEGORZA TORBY

 

 


 

MILENIUM Skawina - GARBARNIA 0:5 (0:1)

0-1 Gigoń (14'), 0-2 Torba (56'), 0-3 Torba (68'), 0-4 Kozak (70'), 0-5 Torba (71').

 

GARBARNIA: Marut - Łatka, Budek, Onderka, Jaroszyński - Kozak , Kozik, Matyasik, Susuł - Gigoń , Szeląg oraz S. Ropek, Torba , Zegarek, Dolczak, Gawor, Chmura.

 


Grzegorz Torba ustrzelił hat-tricka, czekamy na powtórzenie takiego wyczynu w Lidze Juniorów Młodszych.

 

8.04.2012 (AB, KT)
W środę 4 kwietnia juniorzy młodsi Garbarni rozegrali w Skawinie spotkanie towarzyskie z rówieśnikami z Parafialnego Klubu Sportowego Milenium. Przypomnijmy, że tydzień wcześniej na tym samym obiekcie Brązowi zremisowali z juniorami (starszymi i młodszymi) Wiślan Jaśkowice 1:1.

Tym razem Młode Lwy podeszły do rywala z należytym szacunkiem, a maksymalna koncentracja pozwoliła im na odniesienie wysokiego zwycięstwa.
Do przerwy mecz był wyrównany, a jedynego gola w pierwszej odsłonie zdobył Bartek Gigoń kapitalnym strzałem zza pola karnego. Na kolejne gole Garbarzy trzeba było czekać, jednak po wejściu na boisko zmienników były juz one tylko kwestią czasu. Przewaga Brązowych była bowiem w drugiej części spotkania bardzo widoczna.
Doskonale usposobiony był w tym dniu Grzegorz Torba, zdobywca trzech goli, który asystował także przy bramce zdobytej przez Kozaka. Szczególnie gol na 2-0 był niezwykłej urody: "Worek" strzałem lewą nogą z linii pola karnego tak uderzył piłkę, że ta po odbiciu się od poprzeczki wpadła w samo okienko bramki gospodarzy.
Na tak dobrą grę Grześka czekamy teraz w Małopolskiej Lidze Juniorów Młodszych, a okazja nadarzy się już we wtorek, 10 kwietnia o godzinie 13:00 w Bochni, gdzie Garbarnia zagra na ciężkim terenie z Bocheńskim KS.

Zdjęcia z meczu autorstwa Pana Janusza Matyasika:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Galerie zdjęć

Serwis wspiera
Zoo ArtPartnerzy medialni
Sportowe TempoKIKS TVMoje Miasto KrakówBrązowo Biali