V LIGA

OSTATNIA MINUTA KRZESZOWIAKA

 

  

 

LOTNIK Kryspinów - GARBARNIA 1:1 (0:0)

1-0 Michał Twaróg 71

1-1 Artur Krzeszowiak 90.

 

(bez zarzutu) Bartosz Pałetko oraz Marcin Ciechanowicz i Mateusz Bojda (KS Kraków).

Bartosz Gubała (Garbarnia).

 

LOTNIK: Mariusz Iżyk - Andrzej Lorek, Mateusz Gędłek, Tomasz Kuchasz, Jakub Zosiuk, Rafał Gudz (70 Krzysztof Stach), Piotr Ptak, Krzysztof Sadko, Michał Twaróg , Damian Nogieć, Marcin Kwater.

 

GARBARNIA II: Mikołaj Kohlbrenner - Robert Łatka, Artur Krzeszowiak , Dawid Pachel (77 Grzegorz Torba), Jan Zygmunt - Kamil Sąder (46 Bartosz Gubała ), Damian Pabiś, Jan Kowalik (85 Kamil Kłusek), Krystian Żakowicz - Mateusz Ząbczyk, Szymon Palczewski (46 Dawid Palej).

 

 

22.05.2016 (AB)

Rezerwa Garbarni zremisowała w wyjazdowym spotkaniu z autsajderem II grupy krakowskiej Klasy Okręgowej, Lotnikiem Kryspinów. Stawiana w roli faworyta drużyna gości gola na wagę remisu zdobyła w ostatniej minucie meczu, toteż trudno się dziwić pomeczowej radości strzelca bramki Artura Krzeszowiaka i jego kolegów z drużyny.

 

Spotkanie w Kryspinowie nie było wielkim widowiskiem, a jeden z widzów nazwał je nawet "typową piątoligową młócką". Oba zespoły miały swoje okazje do zdobycia goli, ale nie było ich zbyt wiele.

 

W 11. minucie po dośrodkowaniu Mateusza Ząbczyka minął się z piłką Szymon Palczewski, głową nie sięgnął jej także Dawid Pachel, a gdy spadła ona już pod nogi Kamila Sądera, ten uderzył zbyt słabo.

 

W 32. minucie Mikołaj Kohlbrenner sparował na korner piłkę po groźnym strzale Marcina Kwatera. W 35. minucie najmniejszy na boisku Sąder wystąpił w roli ostatniej instancji Młodych Lwów, wybijając piłkę z linii bramkowej po strzale Kwatera.

 

W 45. minucie Robert Łatka posłał długie podanie w pole karne, ale tam nie opanował piłki Krystian Żakowicz.

 

Pierwsze 45 minut nie wyglądało najlepiej w wykonaniu podopiecznych trenera Stanisława Śliwy, stąd za reprymendą udzieloną swoim zawodnikom w szatni szkoleniowiec gości dokonał dwóch zmian. Trzeba przyznać, że w drugiej odsłonie garbarze prezentowali się na boisku dużo lepiej jako zespół.

 

W 48. minucie Pachel strzałem z dystansu sprawdził obecność bramkarza Lotnika. W 54. minucie po rozegranym rzucie rożnym piłka trafiła przed szesnastkę pod nogi Jana Kowalika, który strzelił mocno, ale obok celu. W 57. minucie strzelał z wolnego z bocznej strefy boiska Ząbczyk, a Mariusz Iżyk przeniósł piłkę nad poprzeczką.

 

W 62. minucie powinno być 1-0 dla gości. Żakowicz po ładnej indywidualnej akcji uderzył jednak minimalnie niecelnie.

 

Co nie udało się gościom, udało się gospodarzom. W 71. minucie po dośrodkowaniu Kwatera piłkę po strzale Andrzeja Lorka odbił Kohlbrenner, a najszybciej przy futbolówce znalazł się Michał Twaróg i wpakował ją do siatki.

 

Wysiłki Brązowych i ambitna gra do końca opłaciły się. W 90. minucie po rzucie wolnym Ząbczyka uderzał na bramkę Damian Pabiś. Piłka została odbita przez jednego z obrońców Lotnika, a najszybciej dopadł do niej Artur Krzeszowiak i wyrównał stan meczu.

 

Zdjęcia Pana Piotra Prochownika:

 

 

Czytaj także:

 

>>>21 kolejka: Garbarnia II - Kaszowianka Kaszów 0:1 (0:1)<<<

 

>>>20 kolejka: AP Kmita Zabierzów - Garbarnia II 2:1 (2:0) - zdjęcia, skrót filmowy<<<

 

>>>19 kolejka: Garbarnia II - Nadwiślan Kraków 1:1 (1:0) - zdjęcia<<<

 

>>>18 kolejka: Piast Wołowice - Garbarnia II 1:2 (0:1) - zdjęcia<<<

 

>>>17 kolejka: Garbarnia - Podgórze Kraków 7:2 (4:0)<<<

 

>>>16 kolejka: Borek Kraków - Garbarnia II 1:0 (1:0)<<<

 

>>>15 kolejka: Garbarnia II - Złomex Branice 3:0 (2:0)<<<

 

>>>14 kolejka: Garbarnia II - Prokocim 4:1 (2:0)<<<

 

>>> 13 kolejka: Garbarnia II - Clepardia 2:2 (0:0)<<<

 

 

 

 

 

 

 Galerie zdjęć

PARTNER KLUBU
Sponsor I Drużyny
Sponsor II Drużyny
partner relacji video
Sponsor najmłodszych piłkarzy
Partnerzy medialni