KASZOWIANKA:: Bartyzel – Pyla (75 Twaróg), Stanula , Gorzkowski (82 Hajto), Łucarz
Kuśmierczyk , Kucabiński, Armatys (55 P. Grzesiak), Stolarski, T. Grzesiak – Goczał.

GARBARNIA II: Kościelnik – Englert (40 J. Zygmunt), Kowalski , Sł. Zygmunt (65 Mucha ), Schacherer – Gruchacz , Borla (46 Bufnal ), Krzeszowiak, Kalicki (80 Litwin) – Ząbczyk, Kuliszewski.

Przemek Gruchacz zdobył pierwszego gola dla Brązowych i asystował przy drugim.
Z lewej Sławek Kuśmierczyk (tyłem, nr 7).
Foto Jakub Dybał - Futbol Małopolska.

21.09.2014 (AB)

Na nasiąkniętym wodą boisku w Kaszowie górą byli dziś gospodarze, którzy na przerwę schodzili z trzybramkowym prowadzeniem. Wszystkie gole dla nich padły po błędach zawodników zespołu Brązowych.

Najpierw dośrodkowanie z rzutu wolnego z boku pola karnego, głową na gola zamienił Kuśmierczyk, który jeszcze w juniorach reprezentował barwy Garbarni. Drugi gol to efekt niefrasobliwej utraty piłki w środkowej strefie boiska, po której kontrę gospodarzy sfinalizował Łucarz. Rzut karny podyktowany został za zagranie ręką.

W pierwszej połowie Młode Lwy miały zaledwie dwie sytuacje, jeszcze przy stanie 0:0. W pierwszej zbyt słabo główkował Kuliszewski i bramkarz Kaszowianki bez trudu wyłapał piłkę, w drugiej po mocnym strzale Gruchacza z dystansu piłka wylądowała obok słupka.

Reprymenda trenera Stanisława Śliwy w szatni odmieniła oblicze Garbarzy. Zabrakło szczęścia pod bramką Kaszowianki Gruchaczowi, Ząbczykowi i Bufnalowi. Wreszcie do podania Kalickiego doszedł Gruchacz i strzałem przy dalszym słupku pokonał bramkarza. Drugiego gola zdobył głową Kowalski, po dośrodkowaniu Gruchacza. Trzecia bramka dla gości „wisiała w powietrzu”, choć piłkarze Kaszowianki także mieli kilka okazji.

W doliczonym czasie gry po rzucie wolnym piłka zatańczyła w polu karnym gospodarzy pomiędzy nogami zawodników obu zespołów i została zagrana na 17 metr, gdzie do strzału szykował się jeden z zawodników gości. Sędzia Steczko jednak nie czekając na dokończenie akcji zagwizdał w tym spotkaniu po raz ostatni.

W następnym spotkaniu Garbarnia II zmierzy się w niedzielę 28 września na Rydlówce o godzinie 11:00 z Podgórzem.