V LIGA

REMIS Z WICELIDEREM BYŁ W ZASIĘGU RĘKI

 

 

GARBARNIA II - KASZOWIANKA Kaszów 0:1 (0:1)

0-1 Daniel Goczał 44.

 

(dobrze) Grzegorz Jabłoński oraz Tomasz Chajdecki i Paweł Kukla (KS Kraków).

Damian Pabiś, Damian Szymonik - Sławomir Kuśmierczyk.

 

GARBARNIA II: Adrian Jękot - Robert Łatka, Dariusz Łukasik (46 Damian Szymonik ), Dawid Pachel, Jan Zygmunt - Marcin Cygnarowicz (46 Michał Górecki), Damian Pabiś , Jan Kowalik (72 Dominik Gaudyn), Jakub Wcisło - Krystian Żakowicz (8 Kamil Sąder),  Jakub Kozioł.

 

KASZOWIANKA: Michał Wolski - Dymitr Enmanow, Piotr Klima (74 Karol Bujak), Paweł Koczwara, Jacek Radziak (65 Kamil Irzyk), Sławomir Kuśmierczyk (46 Tomasz Armatys), Grzegorz Wieczorek, Sebastian Sobótka, Tomasz Grzesiak, Paweł Grzesiak, Daniel Goczał .

 

15.05.2016 (AB)

Druga drużyna Garbarni stoczyła wyrównany pojedynek  z wiceliderem II grupy krakowskiej Klasy Okręgowej. Z boiska jako zwycięzcy schodzili goście, ale wcale nie musiało tak być. Gdyby podopieczni trenera Stanisława Śliwy wykorzystali choć jedną z kilku dogodnych okazji, zawody zakończyłyby się remisem. A podział punktów oddawałby w całej rozciągłości przebieg tego niezłego w sumie spotkania.

 

Oczywiście nie można powiedzieć, że to tylko gospodarze mieli podbramkowe sytuacje - bywało gorąco pod obiema bramkami.

 

W 18. minucie Michał Wolski wygrał pojedynek z Jakubem Wcisło i sparował piłkę na rzut rożny. Po kornerze bliski szczęścia był Dariusz Łukasik, ale Wolski i tym razem był czujny. W 25. minucie Paweł Grzesiak finalizował strzałem zespołową akcję przyjezdnych, ale Adrian Jękot skutecznie interweniował. Po chwili Kamil Sąder strzelił nad bramką po akcji Jakuba Kozioła.
W rewanżu groźnie, jednak nad celem główkował P. Grzesiak.

 

W 28. minucie po faulu Łukasika rzut wolny z 17 metrów wykonywał P. Grzesiak, jednak piłka poszybowała nad poprzeczką. Za chwilę Dawid Pachel ubiegł w polu karnym Daniela Goczała. W 34. minucie Jan Zygmunt uruchomił na skrzydle Marcina Cygnarowicza, a ten po rajdzie lewą flanką dośrodkował w pole karne, jednak Wcisło pomylił się tam nieznacznie.

 

W 42. minucie doskonałą okazję mieli Brązowi. Po dośrodkowaniu Sądera do przewrotki składał się Kozioł, jednak minął się z piłką, a ta spadła pod nogi Damiana Pabisia. "Kuter" huknął bez przyjęcia i tylko minimalnie niecelnie.

 

W 44. minucie Grzegorz Wieczorek - mający za sobą przygodę w garbarskich rezerwach - odebrał piłkę jednemu z gospodarzy i podał do Goczała, który nie zmarnował okazji.

 

W 58. minucie Pabiś w ostatniej chwili przeciął groźne dośrodkowanie Tomasza Grzesiaka. W 69. w boczną siatkę trafił Goczał. W 79. minucie po kapitalnej akcji Sądera i Dominika Gaudyna w doskonałej sytuacji znalazł się Kozioł, ale strzelił w środek bramki. Tam, gdzie czekał na piłkę Wolski...

 

W 82. minucie po akcji na prawym skrzydle Gaudyn wyłożył piłkę Koziołowi, który uderzył nad poprzeczką. Jedna z tych dwóch sytuacji powinna przynieść gospodarzom gola.

 

W 86. minucie Goczał, po wymianie podań z P. Grzesiakiem, trafił w słupek. W 88. minucie Jękot wygrał pojedynek z Karolem Bujakiem. W 90. minucie Wcisło po podaniu Michała Góreckiego nie zdołał pokonać Wolskiego. A za chwilę goście nie ukrywali swojej radości, gdyż arbiter zagwizdał po raz ostatni w tym meczu.

 

Czytaj także:

 

>>>20 kolejka: AP Kmita Zabierzów - Garbarnia II 2:1 (2:0) - zdjęcia, skrót filmowy<<<

 

>>>19 kolejka: Garbarnia II - Nadwiślan Kraków 1:1 (1:0) - zdjęcia<<<

 

>>>18 kolejka: Piast Wołowice - Garbarnia II 1:2 (0:1) - zdjęcia<<<

 

>>>17 kolejka: Garbarnia - Podgórze Kraków 7:2 (4:0)<<<

 

>>>16 kolejka: Borek Kraków - Garbarnia II 1:0 (1:0)<<<

 

>>>15 kolejka: Garbarnia II - Złomex Branice 3:0 (2:0)<<<

 

>>>14 kolejka: Garbarnia II - Prokocim 4:1 (2:0)<<<

 

>>> 13 kolejka: Garbarnia II - Clepardia 2:2 (0:0)<<<

 

 

 

 Galerie zdjęć

PARTNER KLUBU
Sponsor I Drużyny
Sponsor II Drużyny
partner relacji video
Sponsor najmłodszych piłkarzy
Partnerzy medialni