(bez zarzutu) Sławomir Radwański oraz Zbigniew Marszałek I Jakub Boligłowa (KS Kraków).

Rafał Witaszyk - Bartłomiej Czwakiel, Kamil Kużdżał.

GARBARNIA: Piotr Syrek - Paweł Pasionek (60 Dominik Gaudyn ) , Adam Tomaszewski , Rafał Witaszyk (46 Bartosz Gubała), Paweł Marczyk, Wojciech Waś , Marcin Szczurek (65 Jakub Mróz),  Łukasz Kowalski (75 Mateusz Kowalski), Mateusz Przesławski , Mateusz Ciesielski (60 Adam Jawor ),
Jakub Kozioł (46 Mikołaj Pyś ).

WOLANIA: Michał Boruch - Kamil Czarnik (62 Łukasz Zięba), Patryk Mróz, Mateusz Gucwa, Karol Janiec (60 Kordian Damian), Bartłomiej Czwakiel , Bartłomiej Starzyk (78 Krystian Kozioł II), Krystian Kozioł I, Kamil Kużdżał , Szymon Mardzała, Kacper Szot.

Juniorzy starsi Garbarni zdeklasowali na Rydlówce Wolanię Wola Rzędzińska, aplikując rywalom aż szesnaście goli.

4.10.2015 (AB)

Juniorzy Garbarni odesłali dziś z Rydlówki swoich rówieśników z Wolanii Wola Rzędzińska z bagażem 16 goli. Niecodzienny rezultat podopieczni trenera Roberta Włodarza zawdzięczają swojej bezkompromisowej postawie od pierwszej do ostatniej minuty. Młode Lwy nie wykazały cienia litości dla przeciwnika, obnażając wszystkie jego braki.

W 3. minucie Mateusz Przesławski zgrywał piłkę głową do Jakuba Kozioła, który został w polu karnym sfaulowany przez Mateusza Gucwę. Arbiter główny Sławomir Radwański bez wahania podyktował rzut karny, który pewnie wykonał Adam Tomaszewski.

W 9. minucie strzał z dystansu Mateusza Ciesielskiego końcami palców obronił Michał Boruch. Piłka spadła pod nogi Marcina Szczurka, który nie zmarnował nadarzającej się okazji. Po upływie zaledwie minuty Paweł Pasionek wprowadził piłkę w pole karne, a Mateusz Przesławski na wślizgu zdobył gola numer trzy.

W 19. minucie Ciesielski po doskonałym podaniu w tempo za plecy obrońców od Przesławskiego i rajdzie przez pół boiska pokonał Borucha po raz czwarty. Goście co prawda głośno reklamowali ofsajd, jednak sędzia liniowy Pan Jakub Boligłowa zachował się w tej sytuacji jak należy, trzymając chorągiewkę przy nodze.

W drugiej połowie Brązowi strzelili trzy razy więcej goli, niż przed przerwą.

W 47. minucie gola na 5-0 zdobył kapitalnym strzałem z 16 metrów w samo okienko bramki Przesławski, wykorzystując asystę Pasionka. W 51. minucie Ciesielski obsłużony przez Przesławskiego ograł w polu karnym obrońcę i strzelił do siatki obok bramkarza gości. W 56. minucie Przesławski strzałem po ziemi zza pola karnego umieścił piłkę w bramce tuż przy słupku, a asystentem tym razem był Paweł Marczyk.

Za chwilę pierwszego ze swoich czterech goli zdobył wprowadzony do gry po przerwie Mikołaj Pyś, któremu piłkę dogrywał Ciesielski. W 62. minucie najpierw Adam Jawor trafił w poprzeczkę, piłka trafiła w polu karnym do Dominika Gaudyna, który ładnym strzałem ze środka pola karnego splasował ją w bramce.

W 66. minucie Jawor przejął piłkę na szesnastce i wystawił ją Pysiowi, któremu pozostało tylko dołożyć nogę. W 70. minucie po kornerze Jawora Wojciech Waś celnym strzałem głową pokonał Borucha po raz jedenasty. W 73. minucie Jawor wpadł z piłką w pole karne i nie dał żadnych szans Boruchowi.

W 80. minucie Pyś z bliska ulokował piłkę w bramce. W 82. po akcji i podaniu Gaudyna na listę wpisał się po raz kolejny Jawor. W 86. minucie Pyś zanotował celne trafienie głową, po podaniu Jawora. A za chwilę wynik ustalił Jawor, korzystając z asysty Gaudyna.

Goście w całym spotkaniu zagrozili bramce strzeżonej przez Piotra Syrka trzy razy. W 32. minucie z rzutu wolnego z 20 metrów uderzał Patryk Mróz, bramkarz Garbarni przeniósł piłkę nad poprzeczką. Po kornerze wykonanym przez Kamila Kużdżała Kacper Szot główkował obok słupka. W 59. minucie Kużdżał przejął piłkę na środku boiska, popędził z nią na bramkę, ale jego strzał nogą wyekspediował poza plac gry bramkarz Garbarni. W 87. minucie Syrek obronił groźny strzał Kużdżała.

>>>3 koejka: Garbarnia - Termalika-Brukbet Nieciecza 2:1 (2:0) - zdjęcia<<<

>>>2 kolejka: Dalin Myślenice - Garbarnia 0:5 (0:2)<<<

>>>1 kolejka: Garbarnia - Unia Tarnów 7:1 (3:0)<<<