MAŁOPOLSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH

MŁODE LWY BEZ LITOŚCI DLA WOLANII

 

  

 

GARBARNIA - WOLANIA Wola Rzędzińska 16:0 (4:0)

1-0 Adam Tomaszewski 3 (karny)

2-0 Marcin Szczurek 9

3-0 Mateusz Przesławski 10

4-0 Mateusz Ciesielski 19

5-0 Mateusz Przesławski 47

6-0 Mateusz Ciesielski 51

7-0 Mateusz Przesławski 56

8-0 Mikołaj Pyś 57

9-0 Dominik Gaudyn 62

10-0 Mikołaj Pyś 66

11-0 Wojciech Waś 70 (głową)

12-0 Adam Jawor 73

13-0 Mikołaj Pyś 80

14-0 Adam Jawor 82

15-0 Mikołaj Pyś 86 (głową)

16-0 Adam Jawor 87.

 

(bez zarzutu) Sławomir Radwański oraz Zbigniew Marszałek I Jakub Boligłowa (KS Kraków).

Rafał Witaszyk - Bartłomiej Czwakiel, Kamil Kużdżał.

 

GARBARNIA: Piotr Syrek - Paweł Pasionek (60 Dominik Gaudyn ) , Adam Tomaszewski , Rafał Witaszyk (46 Bartosz Gubała), Paweł Marczyk, Wojciech Waś , Marcin Szczurek (65 Jakub Mróz),  Łukasz Kowalski (75 Mateusz Kowalski), Mateusz Przesławski , Mateusz Ciesielski (60 Adam Jawor ), 
Jakub Kozioł (46 Mikołaj Pyś ).

 

WOLANIA: Michał Boruch - Kamil Czarnik (62 Łukasz Zięba), Patryk Mróz, Mateusz Gucwa, Karol Janiec (60 Kordian Damian), Bartłomiej Czwakiel , Bartłomiej Starzyk (78 Krystian Kozioł II), Krystian Kozioł I, Kamil Kużdżał , Szymon Mardzała, Kacper Szot.

 

Juniorzy starsi Garbarni zdeklasowali na Rydlówce Wolanię Wola Rzędzińska, aplikując rywalom aż szesnaście goli.

 

4.10.2015 (AB)

Juniorzy Garbarni odesłali dziś z Rydlówki swoich rówieśników z Wolanii Wola Rzędzińska z bagażem 16 goli. Niecodzienny rezultat podopieczni trenera Roberta Włodarza zawdzięczają swojej bezkompromisowej postawie od pierwszej do ostatniej minuty. Młode Lwy nie wykazały cienia litości dla przeciwnika, obnażając wszystkie jego braki.

 

W 3. minucie Mateusz Przesławski zgrywał piłkę głową do Jakuba Kozioła, który został w polu karnym sfaulowany przez Mateusza Gucwę. Arbiter główny Sławomir Radwański bez wahania podyktował rzut karny, który pewnie wykonał Adam Tomaszewski.

 

W 9. minucie strzał z dystansu Mateusza Ciesielskiego końcami palców obronił Michał Boruch. Piłka spadła pod nogi Marcina Szczurka, który nie zmarnował nadarzającej się okazji. Po upływie zaledwie minuty Paweł Pasionek wprowadził piłkę w pole karne, a Mateusz Przesławski na wślizgu zdobył gola numer trzy.

 

W 19. minucie Ciesielski po doskonałym podaniu w tempo za plecy obrońców od Przesławskiego i rajdzie przez pół boiska pokonał Borucha po raz czwarty. Goście co prawda głośno reklamowali ofsajd, jednak sędzia liniowy Pan Jakub Boligłowa zachował się w tej sytuacji jak należy, trzymając chorągiewkę przy nodze.

 

W drugiej połowie Brązowi strzelili trzy razy więcej goli, niż przed przerwą.

 

 W 47. minucie gola na 5-0 zdobył kapitalnym strzałem z 16 metrów w samo okienko bramki Przesławski, wykorzystując asystę Pasionka. W 51. minucie Ciesielski obsłużony przez Przesławskiego ograł w polu karnym obrońcę i strzelił do siatki obok bramkarza gości. W 56. minucie Przesławski strzałem po ziemi zza pola karnego umieścił piłkę w bramce tuż przy słupku, a asystentem tym razem był Paweł Marczyk.

 

Za chwilę pierwszego ze swoich czterech goli zdobył wprowadzony do gry po przerwie Mikołaj Pyś, któremu piłkę dogrywał Ciesielski. W 62. minucie najpierw Adam Jawor trafił w poprzeczkę, piłka trafiła w polu karnym do Dominika Gaudyna, który ładnym strzałem ze środka pola karnego splasował ją w bramce.

 

W 66. minucie Jawor przejął piłkę na szesnastce i wystawił ją Pysiowi, któremu pozostało tylko dołożyć nogę. W 70. minucie po kornerze Jawora Wojciech Waś celnym strzałem głową pokonał Borucha po raz jedenasty. W 73. minucie Jawor wpadł z piłką w pole karne i nie dał żadnych szans Boruchowi.

 

W 80. minucie Pyś z bliska ulokował piłkę w bramce. W 82. po akcji i podaniu Gaudyna na listę wpisał się po raz kolejny Jawor. W 86. minucie Pyś zanotował celne trafienie głową, po podaniu Jawora. A za chwilę wynik ustalił Jawor, korzystając z asysty Gaudyna.

 

 Goście w całym spotkaniu zagrozili bramce strzeżonej przez Piotra Syrka trzy razy. W 32. minucie z rzutu wolnego z 20 metrów uderzał Patryk Mróz, bramkarz Garbarni przeniósł piłkę nad poprzeczką. Po kornerze wykonanym przez Kamila Kużdżała Kacper Szot główkował obok słupka. W 59. minucie Kużdżał przejął piłkę na środku boiska, popędził z nią na bramkę, ale jego strzał nogą wyekspediował poza plac gry bramkarz Garbarni. W 87. minucie Syrek obronił groźny strzał Kużdżała.

 

Czytaj także:

 

>>>8 kolejka: Orkan Raba Wyżna - Garbarnia 1:2 (0:1)<<<

 

>>>7 kolejka: Garbarnia - SMS Kraków 1:2 (1:2)<<<

 

>>>6 kolejka: MKS Trzebinia/Siersza - Garbarnia 1:0 (1:0)<<<

 

>>>5 kolejka: Garbarnia - AS Progres '98 Kraków 1:3 (0:3) - zdjęcia<<<

 

>>>4 kolejka: Soła Oświęcim - Garbarnia 0:2 (0:0) - zdjęcia<<<

 

>>>3 koejka: Garbarnia - Termalika-Brukbet Nieciecza 2:1 (2:0) - zdjęcia<<<

 

>>>2 kolejka: Dalin Myślenice - Garbarnia 0:5 (0:2)<<<

 

>>>1 kolejka: Garbarnia - Unia Tarnów 7:1 (3:0)<<<

 

 

 Galerie zdjęć

Sponsor II Drużyny
partner relacji video
Sponsor najmłodszych piłkarzy
Partnerzy medialni