(bez zarzutu) Sławomir Radwański oraz Grzegorz Malada i Zbigniew Marszałek (Małopolski ZPN).

GARBARNIA: Mikołaj Wiewióra - Łukasz Kowalski (73 Grzegorz Kutrzeba), Jakub Mróz, Dawid Pachel, Rafał Witaszyk (80 Mateusz Kowalski) - Patryk Paczka (66 Kamil Antkiewicz), Bartosz Baran (46 Paweł Kloc), Marcin Kołton (73 Adam Jawor), Mikołaj Pyś - Daniel Obtułowicz (46 Piotr Apotolski ), Bartosz Prochownik .

DALIN: Radosław Borycki (46 Jakub Żaba) - Alan Chrzanowski (65 Konrad Pilch), Jakub Florczyk, Jacek Górszczak, Gabriel Kopta , Kacper Moskal, Mateusz Pietrzyk , Jakub Stasiak, Filip Szlachetka, Daniel Topa I , Daniel Topa II.

Marcin Kołton wykonuje rzut karny w 64. minucie.

29.10.2016 (AB)

Juniorzy starsi Garbarni odnieśli dziewiąte zwycięstwo w Małopolskiej Lidze, tym razem odprawiając z Rydlówki, z bagażem pięciu goli, myślenicki Dalin. Mecz toczył się przy dość mocno wiejącym wietrze, który do przerwy był sprzymierzeńcem Dalinu, a Garbarnia korzystała z jego podmuchów w drugiej połowie. Grając zarówno pod, jak i z wiatrem, Brązowi okazali się lepsi od rywali.

W 1. minucie Kołton przejął piłkę od obrońców Dalinu, wpadł z nią w pełnym biegu w pole karne, ale strzelił minimalnie obok słupka. W 7. minucie Daniel Topa II sfaulował Kołtona. Rzut wolny z około 20 metrów wykonywał Baran, z dobrze dośrodkowaną piłką rozminęli sie Paczka i Kołton. Akcję usiłował jeszcze na wślizgu zamknąć Obtułowicz, ale spóźnił się minimalnie. W 10. minucie Pyś przerzucił piłkę do Prochownika, ten po dryblingu zagrał ja wzdłuż linii bramkowej, ale żaden z "garbarzy" nie podążył za akcją.

W 12. minucie bardzo groźnie zrobiło się pod bramką gospodarzy. Akcję Dalinu finalizował Moskal, Wiewióra musiał się mocno wyciągnąć, aby sparować piłkę na korner.

W 23. minucie Baran po "klepce" z Prochownikiem przyziemnym strzałem z linii pola karnego ulokował piłkę w bramce Boryckiego, tuż przy słupku. W 26. minucie Baran dograł do Paczki, którego strzał wypiąstkował do boku bramkarz gości, a Prochownik głową skierował piłkę do pustej już bramki.

Wydawało sie, ze korzystnie prezentujący się do tej pory podopieczni trenera Kazimierza Wincenciaka zostali rozmontowani, ale nic z tych rzeczy. W 28. minucie po dośrodkowaniu Chrzanowskiego z rzutu wolnego piłkę do bramki skierował głową Pietrzyk, a futbolówka po drodze odbiła się jeszcze od słupka.

W 29. minucie Kołton strzelał z 25 metrów, groźnie, ale minimalnie obok słupka. W 34. minucie po podaniu Obtułowicza Prochownik nie trafił czysto w piłkę i ułatwił udaną interwencję Boryckiemu. W 36. minucie po podaniu Kołtona Obtułowicz
z boku pola karnego posłał piłkę tuż nad poprzeczką. W 38. minucie zza szesnastki nad poprzeczką strzelił Florczyk. W 39. minucie po dograniu Paczki Baran z linii pola karnego posłał piłkę minimalnie nad bramką.

W 48. minucie po podaniu Ł. Kowalskiego Paczka trafił w słupek. W 64. minucie Daniel Topa I mało nie rozerwał  Prochownikowi koszulki, a że rzecz miała miejsce w polu karnym, decyzja arbitra mogła być tylko jedna. "Wapno" na gola zamienił Kołton.

Dziesięć minut później Apostolski skorzystał z podania Kołtona i zdobył gola na 4-1 dla Garbarni. W 80. minucie Witaszyk z dystansu, zewnętrzną częścią stopy trafił w słupek. Wynik ustalił Apostolski, obsłużony idealnym podaniem przez Pysia.

Podopiecznych trenera Roberta Włodarza czeka teraz prawdziwy sprawdzian, jakim będzie "wyjazdowe" spotkanie
z Progresem, które zostanie rozegrane w niedzielę 6 listopada o godzinie 14:00 na boisku przy ul. Ptaszyckiego.