MAŁOPOLSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH

BRĄZOWI NA PIĄTKĘ W MYŚLENICACH

 

 

 DALIN Myślenice - GARBARNIA 0:5 (0:2)

0-1 Wojciech Waś 13

0-2 Wojciech Waś 28 (głową)

0-3 Jakub Kozioł 64 (karny)

0-4 Jakub Kozioł 71

0-5 Adam Tomaszewski 86.

 

Mateusz Czerwień oraz Małgorzata Święch i Kazimierz Drożdż (KS Myślenice).

Bartłomiej Kocik (Dalin).

 

DALIN: Jakub Żaba - Bartłomiej Kocik , Piotr Osielczak, Krzysztof Banach, Marek Mróz (35 Jakub Florczyk), Dawid Masłowski, Alan Chrzanowski (85 Arkadiusz Ryś), Mateusz Pietrzyk (46 Jacek Górszczak), Dominik Olesek, Patryk Makusek (75 Ksawery Jaros), Konrad Malina (65 Kamil Masłowiec).

 

GARBARNIA: Piotr Syrek - Bartosz Gubała (87 Rafał Witaszyk), Adam Tomaszewski , Jan Przybyszewski, Paweł Marczyk (85 Łukasz Kowalski) - Dominik Gaudyn (80 Mateusz Walentynowicz), Wojciech Waś , Marcin Szczurek (65 Jakub Mróz), Mateusz Przesławski (73 Mikołaj Pyś) - Mateusz Ciesielski (63 Adam Jawor),
Jakub Kozioł .

 

Wojciech Waś (zdjęcie archiwum) poteżnym strzałem z 30 metró otworzył wynik spotkania w Myślenicach.

 

 

30.08.2015 (AB)

W drugiej kolejce Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych Garbarnia wygrała w Myślenicach z Dalinem 5:0. Łupem bramkowym podzielili się Wojciech Waś i Jakub Kozioł (po 2 gole) oraz Adam Tomaszewski.

 

Pierwszy celny strzał w kierunku bramki oddał Wojciech Waś w 13. minucie. Była to potężna bomba z 30 metrów, która dała Brązowym prowadzenie. W 18. minucie gola bezpośrednio z rzutu rożnego zdobyłby niechybnie Mateusz Ciesielski, gdyby nie świetna interwencja bramkarza Dalinu.

 

W 21. minucie Dominik Olesek okradł z piłki jednego z obrońców Garbarni, wycofał ją na 15 metr, a nadbiegający Mateusz Pietrzyk huknął jak z armaty. Piotr Syrek w bardzo dobrym stylu obronił ten strzał. W 23. minucie obok słupka uderzał Konrad Malina. W 28. minucie po dośrodkowaniu Dominika Gaudyna spod chorągiewki świetnie do główki wyskoczył Waś i podwyższył wynik.

 

W 32. minucie Gaudyn lobował Jakuba Żabę, skończyło się na górnej siatce bramki. W 34. minucie Waś ostrym strzałem posłał piłkę obok słupka. W 39. minucie po akcji Mateusza Przesławskiego Waś skontrował piłkę głową, jednak tuż obok słupka. W 41. minucie przed szansą stanął Jakub Kozioł, ale po dośrodkowaniu Gaudyna główkował nad poprzeczką.

 

W 49. minucie Syrek z problemami poradził sobie z piłką po strzale Dawida Masłowskiego  z rzutu wolnego z 30 metrów. Minutę później Żaba obronił uderzenie Gaudyna z ostrego kąta. W 51. minucie rzut wolny z 25 metrów wykonywał Alan Chrzanowski, bramkarz Garbarni sparował piłkę na korner.

 

W 59. minucie Kozioł głowkował po podaniu Gaudyna. Groźnie, aczkolwiek minimalnie nad celem. W 64. minucie Bartłomiej Kocik sfaulował w polu karnym Kozioła, który sam wymierzył sprawiedliwość. W 71. minucie Waś potężnym strzałem z 25 metrów sprawdził wytrzymałość poprzeczki, piłka spadła pod nogi Kozioła, a ten na raty pokonał Żabę.

 

W 79. minucie pojedynek sam na sam z bramkarzem gospodarzy przegrał Gaudyn. W 86. minucie Adam Tomaszewski ustalił wynik spotkania, korzystając z asysty Kozioła.

 

- Garbarze w drugim meczu ligowym odnieśli kolejne zwycięstwo. Podopieczni trenera Roberta Włodarza imponują skutecznością i zaangażowaniem w grę. Przed nami ciężkie spotkania z Termaliką i Sołą Oświęcim, ale patrząc na grę Brązowych trudno nie być optymistą - podsumował mecz kierownik zespołu juniorów Garbarni, Jerzy Wojciechowski.

 

>>>1 kolejka: Garbarnia - Unia Tarnów 7:1 (3:0)<<<

 

 

 

 Galerie zdjęć

Sponsor II Drużyny
partner relacji video
Sponsor najmłodszych piłkarzy
Partnerzy medialni