Małopolska Liga Juniorów Młodszych

PRZEGRAĆ TRZEBA UMIEĆ...

 

 

MKS Trzebinia/Siersza - GARBARNIA  0:3 (0:2)

 0-1 Ząbek 3, karny, 0-2 Ząbek 8, 0-3 Szeląg 45.

 

  Piotr Kubiczek oraz Paweł Kania i Joanna Ściepura (Olkusz).

Zybiński, Cząstka, Wallentin 2x - Ząbek, Gigoń.

Wallentin (Trzebinia, druga żółta, 79).

 

 TRZEBINIA-SIERSZA (skład wyjściowy): Doległo - Kuchta, Martyniak, Kurek, Matysek, Cząsztka, Wallentin, Zybiński, Pstrucha, T. Burdalski, Bobak.

 

GARBARNIA: Ropek, Matyasik, Onderka Tomaszewski, Jaroszyński (75 Głuchaczka), Biernacik (73 Przybyszewski), Pabiś, Ząbek (66 Gigoń), Pasionek (78 Paliś), Kozik, Szeląg (60 Palczewski).

 


Artur Ząbek zdobył w Trzebini dwa gole (zdjęcie z meczu z Górnikiem).

 

13.10.2012 (cst)

 Prowadzona przez trenera Stanisława Śliwę Garbarnia była bezwzględnie lepsza, akcentując przewagę trzema strzelonymi golami.

 

- Rzut karny został podyktowany za zagranie piłki ręką w obrębie „16”, Ząbek trafił do siatki. Ten sam zawodnik chwilę później skutecznie „główkował”, po centrze Kozika z kornera. Rozmiary wysokiego zwycięstwa ustalił krótko po zmianie stron Szeląg, który po akcji Pasionka z Biernacikiem minął bramkarza i dopełnił formalności. Inne okazje mieli Biernacik (przestrzelił z najbliższej odległości), Pasionek i Ząbek. Gospodarze natomiast znaleźli się dwukrotnie w sytuacjach „sam na sam”, ale w 38. i 54 minucie doskonale w naszej bramce spisał się Ropek - opisuje przebieg meczu kierownik drużyny gości, Krzysztof Torba.

 

Zawodnikom miejscowym nadzwyczaj trudno było pogodzić się z porażką. W końcowej fazie spotkania wyraźnie zaostrzyli grę, a już po końcowym gwizdku pozwolili sobie na „wytworny” okrzyk: „j… Garbarnię”. Byłoby wskazane, aby jako namiastka lekcji wychowawczej choćby odnotowywać takie scenki rodzajowe w pomeczowym protokole sędziowskim.

 

 

Skrót spotkania nakręciła Pani Izabela Palczewska, mama naszego zawodnika Szymona:

 

 

 

 
Galerie zdjęć

Serwis wspiera
Zoo ArtPartnerzy medialni
Sportowe TempoMAŁOPOLSKA TV

 

Brązowo Biali

LifeSportScena Kraków