(wzorowo) Przemysław Hibner  oraz Zbigniew Marszałek i Artur Daniel (KS Kraków)..

GARBARNIA: Mikołaj Wiewióra - Bartosz Gubała (70 Rafał Witaszyk), Jakub Mróz, Dawid Pachel, Kamil Burda (41 Łukasz Kowalski) - Bartosz Prochownik (74 Szymon Porębski), Łukasz Lipowski , Bartosz Baran (68 Kamil Trojan),
Mikołaj Pyś (53 Patryk Paczka) - Adam Jawor , Piotr Apostolski (64 Kamil Antkiewicz).

PRĄDNICZANKA: Grzegorz Fundament - Arkadiusz Kmak, Kacper Olkuski, Przemysław Gaweł,
Kacper Ochwat (55 Adrian Gil ), Marek Spórna, Kacper Wadowski, Marcin Dembiński, Łukasz Paciorek, Jan Paszkiewicz,
Kacper Bąbka (70 Szymon Staroń ).

Adam Jawor w spotkaniu z Prądniczanką zanotował dwa celne trafienia.

19.04.2015 (AB)

W ramach 3 kolejki Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych Garbarnia pokonała Prędniczankę 4:1. Po trzech dotychczasowych seriach gier Młode Lwy samodzielnie liderują w tabeli, bowiem spotkanie z SMS zremisowała krakowska Wisła.

Przed spotkaniem drużyna Garbarni została nagrodzona przez Małopolski Związek Piłki Nożnej za zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji drużynowej w Biegach Przełajowych na krakowskich Błoniach. Nagrodę w postaci sprzętu sportowego z ramienia Związku wręczał trener Krzysztof Szopa. Również juniorzy starsi przed swoim spotkaniem z Termaliką odebrali z rąk Krzysztofa Szopy nagrodę za zajęcie 3. miejsca.

Kluczem do zwycięstwa z Prądniczanką były dla podopiecznych trenera Stanisława Śliwy dwa gole zdobyte w odstępie dwóch minut. Mimo wcześniejszych okazji nie udało się pokonać Grzegorza Fundamenta między innymi Mikołajowi Pysiowi (dwukrotnie), Piotrowi Apostolskiemu czy Bartoszowi Prochownikowi.  Dopiero akcja z 27. minuty, kiedy po dośrodkowaniu Adama Jawora Łukasz Lipowski musnął głową zagraną w pole karne piłkę, a ta odbiwszy się jeszcze od obrońcy całkowicie zmyliła bramkarza gości, przyniosła gospodarzom prowadzenie.

Garbarze poszli za ciosem i po upływie 120 sekund od zdobycia gola prowadzili już różnicą dwóch bramek. Po koronkowej akcji Bartosza Barana z Lipowskim Jawor strzałem od słupka z około 16 metrów podwyższył prowadzenie swojego zespołu. W 39. minucie Mikołaj Wiewióra obronił strzał zawodnika gości i w zasadzie było to jedyne zagrożenie na jego przedpolu w pierwszej połowie.

Po przerwie Brązowi kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń, a  bardzo solidnego w bramce Fundamenta nie udawało się pokonać między innymi Prochownikowi (dwukrotnie) i Apostolskiemu. Dopiero w 65. minucie po kapitalnej indywidualnej akcji "Proszek" zdobył trzeciego gola dla Garbarni.

W 78. minucie po jednej z nielicznych kontr goście wywalczyli rzut karny, a wapno pewnie wykonał Szymon Staroń. W doliczonym czasie gry  po akcji Kamila Antkiewicza Adam Jawor ustalił końcowy wynik, sam po raz drugi wpisując się na listę strzelców.