MAŁOPOLSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

SNAJPERSKI POPIS APOSTOLSKIEGO

 

  

 

HUTNIK Nowa Huta - GARBARNIA 1:3 (1:2)

1-0 Wojciech Wiatr 15

1-1 Piotr Apostolski 18

1-2 Piotr Apostolski 38

1-3 Piotr Apostolski 60.

 

(świetnie) Robert Marciniak oraz Tomasz Krzysiak i Piotr Pawlik (KS Kraków).

Mecz bez kartek.

 

HUTNIK: Arkadiusz Leszczyński - Michał Bielecki, Jakub Broda (78 Mikołaj Rzeszótko), Emil Zawartka, Grzegorz Antolak, Szymon Dubiel (75 Kacper Bobek), Dawid Jazgar, Jakub Tracz (63 Krzysztof Błoński), Wojciech Wiatr , Jan Nęciński (73 Krzysztof Dymek), Łukasz Kaczor (50 Bryan Maurer).

 

GARBARNIA: Mikołaj Wiewióra (70 Bartosz Biesiadecki) - Bartosz Gubała ((55 Jan Jędrzejowski), Jakub Mróz, Dawid Pachel, Łukasz Kowalski - Patryk Paczka (66 Szymon Porębski), Bartosz Baran (62 Łukasz Lipowski), Mikołaj Pyś (76 Aleksander Strzeboński), Bartosz Prochownik - Piotr Apostolski , Adam Jawor (72 Kamil Antkiewicz).

 

Piotr Apostolski zmierza po trzeciego gola w meczu z Hutnikiem.

 

17.07.2015 (AB)

W 8 kolejce Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych Hutnik podejmował na Suchych Stawach Garbarnię. Po dobrym, szybkim, twardym i zaciętym (ale bez złośliwości ze strony zawodników) spotkaniu po trzy punkty sięgnęli podopieczni trenera Stanisława Śliwy.

 

Jako pierwsi gola zdobyli gospodarze. W 15. minucie po zespołowej akcji Hutnika Wojciech Wiatr wpadł z piłką w pole karne i po rękach Mikołaja Wiewióry wpakował ją pod poprzeczkę.

 

Młode Lwy wyrównały w 18. minucie po kapitalnej akcji. Bartosz Prochownik po rajdzie na lewym skrzydle dośrodkował do Piotra Apostolskiego, który strzałem z pierwszej piłki, od słupka, nie dał Arkadiuszowi Leszczyńskiemu żadnych szans na jakąkolwiek interwencję.

 

W 38. minucie Bartosz Baran ze środka boiska zaadresował otwierające podanie do Prochownika, ten podobnie jak przy pierwszym golu dla Garbarni wyłożył piłkę Apostolskiemu, który dopełnił formalności. W tej akcji Baran zaimponował obserwatorom doskonałym przeglądem placu gry.

 

Do 60. minuty obie drużyny toczyły pojedynek akcja za akcję, ale właśnie wtedy Apostolski ustrzelił hat-tricka. Tym razem snajpera Garbarni wypatrzył Adam Jawor i do niego zagrał piłkę. "Apo" w polu karnym zachował się jak rasowy napastnik, spokojnie "położył" bramkarza, minął go i z zimną krwią umieścił futbolówkę w bramce.

 

Po utracie trzeciej bramki Hutnik jakby pogodził się z losem, a Brązowi mieli jeszcze kilka okazji do strzelenia gola. Nie udało się ani Prochownikowi (po kapitalnej akcji na lewej flance), ani wprowadzonym do gry Szymonowi Porębskiemu (po strzale głową) i Kamilowi Antkiewiczowi (po bardzo efektownym oszukaniu jednego z obrońców w polu karnym).

 

Relacja filmowa dzięki uprzejmości Pana Wojciecha Tracza:

 

 

 

Wyniki i tabelę MLJM znajdą Państwo na portalu :

 

 

Czytaj także:

 

>>>7 kolejka: Garbarnia - Sandecja 6:1 (3:0)- zdjęcia<<<

 

>>>6 kolejka: SMS Kraków - Garbarnia 0:1 (0:1) - zdjęcia<<<

 

>>>5 kolejka: Garbarnia - Dunajec Nowy Sącz 1:2 (0:2) - zdjęcia<<<

 

>>>4 kolejka: Wisła Kraków - Garbarnia 1:3 (0:2) - zdjęcia<<<

 

>>>3 kolejka: Garbarnia - Prądniczanka 4:1 (2:0) - zdjęcia<<<

 

>>>2 kolejka: Tarnovia - Garbarnia 0:1 (0:0) - zdjęcia<<<

 

>>>1 kolejka: Garbarnia - Hutnik 5:1 (3:1) - zdjęcia<<<

 

 

Zdjęcia Pana Piotra Prochownika:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Galerie zdjęć

Sponsor II Drużyny
partner relacji video
Sponsor najmłodszych piłkarzy
Partnerzy medialni