(bez zarzutu) Paweł Kupczak raz Andrzej Brzeziński i Krzysztof Olchawa (KS Nowy Sącz).

DUNAJEC: Jakub Chudy - Arkadiusz Skoczeń, Konrad Siwiec (41 Szymon Michalik), Bartłomiej Kohli, Kamil Skoczeń (41 Paweł Janisz), Kamil Perla, Patryk Łatka, Dariusz Prusak, Jakub Kowalski, Jakub Janisz (67 Norbert Majcher), Karol Smaga.

GARBARNIA: Mikołaj Wiewióra - Bartosz Gubała, Jakub Mróz, Dawid Pachel, Łukasz Kowalski - Patryk Paczka (65 Szymon Porębski), Bartosz Baran (67 Rafał Witaszyk), Mikołaj Pyś , Bartosz Prochownik (73 Jan Jędrzejowski)  - Piotr Apostolski (70 Kamil Antkiewicz), Adam Jawor (74 Łukasz Lenik).

W takim to pięknym krajobrazie przyszło juniorom młodszym Garbarni zmierzyć się z nowosądeckim Dunajcem.

06.06.2015 (AB)

Po środowym zwycięstwie nad krakowską Wisłą podopieczni trenera Stanisława Śliwy zrobili dziś na boisku w Zawadzie kolejny krok w drodze po prymat w Małopolskiej Lidze Juniorów Młodszych. Pokonując rówieśników z Nowego Sącza Młode Lwy przełamały Dunajec, z którym ostatnie dwa spotkania ligowe przegrały w identycznym stosunku po 1-2.

Sam mecz był dość jednostronnym widowiskiem, którego wynik otworzył celnym strzałem głową Łukasz Kowalski, po dośrodkowaniu Adama Jawora. W 32. minucie Piotr Apostolski zamienił na gola doskonałe podanie Bartosza Prochownika. W 40. minucie Patryk Paczka dobił odbitą przez Jakuba Chudego piłkę po własnym strzale głową i zaraz potem arbiter główny pan Paweł Kupczak odgwizdał koniec pierwszej połowy.

W drugiej odsłonie Garbarze wykorzystali tylko jedną okazję, w 68. minucie po podaniu Bartosza Barana piłkę do siatki wepchnął z bliska Mikołaj Pyś. Sytuacji było natomiast mnóstwo, Brązowi niemal nie schodzili z połowy rywala. Bramkarz Garbarni Mikołaj Wiewióra tak pokierował grą swoich kolegów z obrony, że sam miał bardzo niewiele - by nie napisać, że prawie wcale - pracy.

Podopieczni trenera Stanisława Śliwy potwierdzili, że ich pierwsze miejsce w tabeli nie jest przypadkowe.

Bardzo rzetelnie wywiązali się ze swoich obowiązków sędziowie, choć wiele spornych sytuacji w tym spotkaniu nie było. Ale, jak pokazały ostatnie zawody seniorów Garbarni, nawet najsłabsze widowisko arbiter może ...zepsuć.