DUNAJEC: Hyclak - Najduch, Potoniec D, Olszanecki, Piszczek - Iwański, Kurowski (50' Majchrowski), Ziemianek (70' Groń), Migacz, Dobosz (41' Kliś) - Rosiek (58' Warzecha)

GARBARNIA: Ropek - Matyasik, Onderka, Tomaszewski, Jaroszyński, Biernacik (78' Szeląg), Pabiś , Ząbek (49' Budek ), Susuł, Kozik (60' Gigoń), Palczewski (60' Pasionek).

Przy piłce Szymon Palczewski - wraz z jego przyjściem do Garbarni nasz serwis uzyskał dostęp do skrótów

filmowych z zawodów juniorów młodszych, które nagrywa jego Mama, Pani Iza.

3.11.2012 (cst)

Dzisiejszy mecz juniorów młodszych nowosądeckiego Dunajca i krakowskiej Garbarni zakończył się bezbramkowym remisem. Podział punktów nie satysfakcjonuje podopiecznych Stanisława Śliwy.

Kierownik drużyny Garbarni, Krzysztof Torba:
  - Nie satysfakcjonuje dlatego, że mieliśmy więcej sytuacji strzeleckich od rywali. Nawet trener Dunajca przyznał po meczu, że zwycięstwo należało się Garbarni. Do pauzy bardzo utrudniał grę porywisty wiatr, pod który musieli grać nasi piłkarze. Pomimo to swe okazje mieli Susuł i Kozik. Po przerwie już nie trzeba było się zmagać z tak trudnymi warunkami atmosferycznymi. Stąd dogodnych sytuacji było więcej. Znaleźli się w nich Biernacik, Matyasik (strzał z wolnego) i Pasionek, który po otrzymaniu podania od Biernacika strzelił w 68. minucie zbyt słabo i sytuację uratował dla gospodarzy jeden z ich zawodników. Natomiast w końcowej fazie meczu dwie okazje miał Gigoń. Rywale stworzyli największe zagrożenie przed przerwą, po zagraniu piłki z kornera.

Ostatnie spotkanie rundy jesiennej juniorzy młodsi Garbarni rozegrają w czwartek, 8 listopada o godzinie 14:00.
Wtedy to na Rydlówce podejmować będą ekipę krakowskiego SMS-u.