MAŁOPOLSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

MŁODE LWY POKONAŁY BIEGONICZANKĘ W REWANŻU

 

 

 BIEGONICZANKA Nowy Sącz - GARBARNIA 1:2 (0:1)

0-1 Bartosz Baran 8

0-2 Kamil Trojan 47

1-2 Damian Pasiut 70.

 

(wzorowo) Hubert Kożuch oraz Patryk Mika i Marcin Kawalec (KS Nowy Sącz).

Mateusz Kulesza (Garbarnia).

 

BIEGONICZANKA: Skut - Jurek, Korzym, Łukaszczyk, Mikulec (45 Cabała), Nieć, Pasiut , Pogwizd, Słaby, Tarsiński, Witowski (52 Jankowski).

 

GARBARNIA: Kulesza - Strzeboński, Lipowski, Trojan , Koczwara (60 Baranik) - Paczka, Baran , Kałuża, Antkiewicz (80 Lechowicz) - Pac (65 Kołton), Buda (79 Ignyś).

 

W pierwszym spotkaniu na własnym boisku Garbarnia zremisowała z Biegoniczanką 2-2. Przy piłce Bartosz Baran.

 

13.09.2015 (AB, KT).

W pierwszej kolejce Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych Garbarnia zaledwie zremisowała na Rydlówce z Biegoniczanką 2:2, tracąc gola dającego gościom wyrównanie w doliczonym czasie gry. W niedzielę na sądeckiej ziemi górą byli krakowianie, zwyciężając 2:1.

 

W 8. minucie Bartosz Baran pokonał Konrada Skuta bezpośrednio z rzutu rożnego. Takie gole nie zdarzają się często, ale w tym wypadku golkiper gospodarzy miał spory udział przy wpadaniu piłki do bramki. W 7. minucie drugiej połowy po rzucie rożnym najwięcej zimnej krwi zachował Kamil Trojan, z bliska podwyższając rezultat spotkania.

 

Brązowi mieli w tym meczu jeszcze kilka okazji (między innymi Patryk Paczka i Marcin Buda), ale w 70. minucie Damian Pasiut pokonał Mateusza Kuleszę, wykorzystując niefrasobliwość jednego z podopiecznych trenera Stanisława Śliwy przy wyprowadzaniu piłki z własnej strefy.

 

Ostatnie dziesięć minut meczu było dla Garbarni swoistą próbą nerwów. Niewiele brakowało, aby powtórzył się scenariusz spotkania w Krakowie. W doliczonym czasie gry groźnie uderzał jeden z gospodarzy, na szczęście dla Młodych Lwów na linii strzału znalazł się ich obrońca i zmienił kierunek lotu piłki.

 

Czytaj także:

 

>>> 5 kolejka: Dalin Myślenice - Garbarnia 0:2 (0:2)<<<

 

>>>4 kolejka: Garbarnia - SMS Kraków 2:0 (2:0) - zdjęcia<<<

 

>>>3 kolejka: Tarnovia - Garbarnia 3:2 (2:1)<<<

 

>>>2 kolejka: Garbarnia - Wisła Kraków 0:3 (0:1) - zdjęcia<<<

 

>>>1 kolejka: Garbarnia - Biegoniczanka Nowy Sącz 2:2 (2:1) - zdjęcia<<<

 

 

 Galerie zdjęć

Sponsor II Drużyny
partner relacji video
Sponsor najmłodszych piłkarzy
Partnerzy medialni