MAŁOPOLSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH
GARBARNIA KOŃCZYŁA W DZIEWIĄTKĘ...

 

HUTNIK - GARBARNIA 5:2 (2:2)

 

1-0 Sierakowski (27') 2-0 Witek (29') 2-1 Kalicki (32') 2-2 Piechówka (44') 44 3-2 Krawczyk (58') 4-2 Lampart (84' karny) 5-2 Witek (87').

 

Maciej Koster oraz Michał Gurgul i Dawid Kuś.

Kalicki ( G) - 2.

Kalicki (57' za dwie żółte), Rojek (83').

 

 

HUTNIK: Jacaszek (89 Stępniowski) - Mogielnicki (61 Lampart ), Cyganek, Silczuk, Jaskólski (42 Goryl), Białkowski, Nawrot, Murzyn, Sierakowski , Krawczyk , Witek .

GARBARNIA: Bruzda - Rojek , Piechówka , Wlazło, Krajewski, Wilk (60 Kwit), Kopeć (35 Mucha), J. Barabasz (60 M. Homoncik), Kulanica (72 Kaczor), Kasprzak (77 Mirończuk), Kalicki .

 


Tomasz Kalicki (zdjęcie z meczu z Resovią) dostał na Suchych Stawach dwie żółte kartki, a  w konsekwencji
czerwoną.

 

29.04.2012 (AB)

Hutnik rozpoczął z wysokiego pułapu. Już w 2. minucie piłka po strzale Witka wylądowała na poprzeczce. Napór gospodarzy trwał około kwadransa, ale gospodarze objęli prowadzenie nieco później. Sierakowski po rzucie wolnym z 25 metrów oddał ostry strzał pod poprzeczkę i Bruzda skapitulował. Niebawem Witek kapitalnym uderzeniem z 30 metrów zaskoczył Bruzdę, który w tej sytuacji nie miał nic do powiedzenia.
Ale Garbarnia zdołała jeszcze do przerwy odrobić straty. Po precyzyjnym podaniu Kasprzaka Kalicki wypalił z linii pola karnego i Jacaszek był bez szans. Natomiast tuż przed pauzą „Brązowi” egzekwowali korner. Po akcji Kalickiego i Wilka skutecznie uderzył głową Piechówka.

W 57. minucie drugą żółtą kartkę ujrzał Kalicki i Garbarnia musiała grać w osłabieniu. Jak się okazało, był to przełomowy moment meczu.

Oto sekundy później Krawczyk sfinalizował składną akcję Hutnika. W 84. minucie skład Garbarni uległ jeszcze większemu zdekompletowaniu. Z boiska został usunięty Rojek, który w ramach akcji ratunkowej zagrał piłkę ręką. Jedenastkę wyegzekwował Lampart.

Końcowy akcent na zasłużonym, choć zapewne zbyt wysokim zwycięstwie Hutnika postawił Witek, po wykorzystaniu błędu defensywy gości.

 
Galerie zdjęć

Serwis wspiera
Zoo ArtPartnerzy medialni
Sportowe TempoKIKS TVMoje Miasto KrakówBrązowo Biali