GARBARNIA: Zawartka - Zegarek (75' K. Marut), Budek, Gawor, Jaroszyński, Kozak, Chmura (70' Onderka), Kokoszka, Susuł (62' Janiczak), Gigoń (41' Torba), Kozik (56' Matyasik).

Przy piłce Grzegorz Torba.

29.04.2012 (AB)
 Trener juniorów młodszych Garbarni, Stanisław Śliwa:
 - Był to typowy mecz na 0-0, czyli bez klarownych sytuacji bramkowych. Z tą jednak różnicą, że Glinik bardzo szybko objął prowadzenie, bo po centrze z kornera Garyła oddał celny strzał głową. Brak koncentracji zadecydował o naszej porażce. Należało wejść w ten mecz o trzy minuty wcześniej...

O spotkaniu opowiada także kierownik drużyny , Krzysztof Torba:

- Najlepszą okazję do wyrównania mieliśmy tuż po utracie gola, kiedy po indywidualnej akcji Kozika do pustej bramki nie trafił Gigoń.  W 22 minucie z kolei, po akcji tego samego duetu, bramkarz Glinika uratował swój zespół w sytuacji sam na sam z Gigoniem.
Mogły nam przynieść powodzenie także strzały z dystansu, którymi Brązowi próbowali zaskoczyć golkipera gospodarzy. Jednak ani strzały Chmury (dwukrotnie), Kozika i Kokoszki do przerwy, ani też uderzenia Torby (również dwukrotnie), Kokoszki i Kozaka w drugiej połowie nie znalazły drogi do siatki.