*** NINIEJSZA WIADOMOŚĆ TO OCZYWIŚCIE PRIMAAPRILISOWY ŻART ***

 

 

 

POMOCNA DŁOŃ WIŚLAKÓW I WŁADZ MIASTA

GARBARNIA ZAGRA NA REYMONTA

 

 

1.04.2013 (AB)

Przy okazji świątecznego spotkania działaczy Garbarni i Wisły z przedstawicielami krakowskiego Magistratu, sfinalizowane zostały rozmowy na temat rozgrywania drugoligowych spotkań Garbarni na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana przy ul. Reymonta 22.

 

Ze względu na konieczność logistycznego przygotowania tego przedsięwzięcia (o które ze strony Garbarni ma zadbać

dyrektor d/s logistyki RKS-u, Tadeusz Zgud, wraz ze swoim asystentem Ryszardem Korzeniowskim) zaplanowane na piątek 5 kwietnia i środę 10 kwietnia spotkania ze Zniczem Pruszków i Siarką Tarnobrzeg odbędą się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami na stadionie "Suche Stawy".

 

Natomiast następne spotkania rundy wiosennej drugiej ligi chcielibyśmy rozgrywać już na Reymonta. - mówi naszej redakcji Tadeusz Zgud - Pomysł rozgrywania spotkań ligowych Garbarni na tym właśnie stadionie zrodził się przy okazji meczu Młodej Ekstraklasy Wisła Kraków - Lechia Gdańsk. Spotkanie to oglądałem w towarzystwie działaczy Wisły i przedstawiciela Prezydenta Miasta Krakowa. Pomyślałem sobie, że skoro można zorganizować na Reymonta mecz Młodej Ekstraklasy, to także i Garbarnia mogłaby zagrać na tym stadionie. Błyskawicznie podchwycono ten pomysł i przy aprobacie działaczy Wisły Magistrat dał "zielone światło" na realizację tej koncepcji. Jesteśmy w trakcie opracowywania projektu zmian w systemie komputerowym (zajmuje się tym mój asystent), gdyż każdy z naszych fanów będzie musiał wyrobić sobie elektroniczną kartę kibica. Garbarnia pokryje koszt wyrobienia takich kart. Podczas zawodów Młodych Lwów na stadionie Wisły dostępna będzie trybuna G-3, mogąca przyjąć 2 tysiące widzów. Takie rozwiązanie jest ze wszech miar korzystne dla naszego Klubu, przede wszystkim z punktu widzenia logistyki, a logistyka to przecież podstawa. Także kibice powinni być zadowoleni z takiego rozstrzygnięcia.

 

*** NINIEJSZA WIADOMOŚĆ TO OCZYWIŚCIE PRIMAAPRILISOWY ŻART ***

 

 Galerie zdjęć

Serwis wspiera
Zoo ArtPartnerzy medialni
Sportowe TempoMAŁOPOLSKA TV

 

Brązowo Biali

LifeSportScena Kraków