Krępa, Kamiński - Masiuda.

Widzów 100.

CZARNI: Bartłomiej Dydo - Filip Krępa , Rafał Pydych, Maciej Witek, Mirosław Kabata, Paweł Cecot (70 Paweł Meszek ), Piotr Obierak, Marcin Wolan (66 Michał Dyl), Tomasz Wolan, Piotr Mazurkiewicz (74 Michał Materkowski), Piotr Kamiński (90+2 Damian Wereszczak).

GARBARNIA: Damian Drzewiecki - Damian Szymonik, Tomasz Baliga, Krzysztof Kalemba, Mateusz Pawłowicz - Tomasz Liput (79 Mariusz Stokłosa), Karol Kostrubała, Marek Masiuda , Piotr Kaczor (64 Antoni Jaroszyński) - Michał Górecki (66 Marcin Siedlarz), Tomasz Ogar.

Jesienią na Rydlówce wygrali Brązowi 1-0, w Połańcu padł remis. Z lewej Piotr Kaczor, zdobywca gola dla Garbarni.

20.05.2015 (AB)

W czwartej minucie doliczonego czasu gry cały czas atakująca i dążąca do strzelenia zwycięskiej bramki Garbarnia przeprowadziła akcję, po której jeden z obrońców Czarnych zagarnął piłkę ręką w polu karnym. Będący blisko całego zdarzenia arbiter nie podyktował ewidentnego rzutu karnego, który się Młodym Lwom należał. Decyzja sędziego, a raczej jej niechlujny brak, zdyskredytowała całą pracę pana Jacka Kubickiego w tym meczu. A pracę tę przez 93 poprzednie minuty można było określić jako nienaganną...

20.05.2015 (JC, AB)

Jesienią, po ciekawym meczu, Garbarnia pokonała Czarnych 1:0, jako jedyny wpisał się na listę Nowak. W pierwszej połowie dzisiejszego meczu zabrakło bramek, choć obie drużyny podeszły ofensywnie do tematu. Mniej więcej po kwadransie stroną aktywniejszą byli „Brązowi”.

W 13. minucie rzut wolny z 40 metrów egzekwował Kalemba, na przedpolu gospodarzy powstało zamieszanie. Niebawem groźną akcję przeprowadzili Kamiński i Tomasz Wolan, skończyło się na kornerze. Z kolei Liput uderzył z 30 metrów za wysoko. W 33. minucie nie odniosła skutku „wrzutka” Pawłowicza. Kalemba wkrótce wyraźnie przesadził z wysokością strzału z wolnego. Właśnie po centrze Kalemby obok celu „główkował” w 42. minucie Ogar. A tuż przed gwizdkiem na przerwę Krępa uprzedził Ogara w obrębie „16”.

W 49. minucie po zagraniu Ogara Michał Górecki minął trzech rywali, ale gospodarzy uratował bramkarz Dydo. Sekundy później Kalemba uprzedził szarżującego Mazurkiewicza, zaś w 53. minucie oddał celny strzał z wolnego i Dydo znów był na posterunku. W odpowiedzi Tomasz Wolan dał zatrudnienie Damianowi Drzewieckiemu. Garbarnia objęła prowadzenie dzięki asyście Ogara i dopełnieniu formalności przez Kaczora.

Stan 0:1 utrzymywał się do 85. minuty, gdy Kabata został sfaulowany przez Baligę. Rezerwowy Meszek skutecznie wykonał „jedenastkę”. Już w przedłużonym czasie gry o to samo dopominali się goście, lecz sędzia był odmiennego zdania.

W sobotę 23 maja o godzinie 11:00 Garbarnia zmierzy się na Rydlówce w meczu 31 kolejki III Ligi  z Hutnikiem.

A już w środę 27 maja Brązowi zmierzą się w Finale Pucharu Polski Okręgu Kraków z Przebojem Wolbrom na jego boisku. Początek zawodów został wyznaczony na godzinę 17:00.

>>>25 kolejka: Garbarnia - Soła Oświęcim 2:0 (0:0) - zdjęcia, skrót Małopolska TV<<<

>>>24 kolejka: Beskid Andrychów - Garbarnia 1:2 (1:2) - zdjęcia, materiały filmowe<<<

>>>23. kolejka: Garbarnia - Wierna Małogoszcz 2:0 (0:0) - zdjęcia, skrót Garca TV<<<

>>>22 kolejka: Garbarnia - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 (1-0) - zdjęcia, materiały filmowe.<<<

>>>20. kolejka: Garbarnia - Granat Skarżysko Kamienna 2-2 (1-0) - zdjęcia, materiały filmowe<<<

>>>19. kolejka: Wisła Sandomierz - Garbarnia 0:0 - zdjęcia, materiały filmowe<<<

>>>18 kolejka: Garbarnia - Korona II Kielce 2:1 (1:0) - zdjęcia, materiały filmowe<<<

>>>17 kolejka: Garbarnia - Partyzant Radoszyce 6-1<<<